Telefon Dinleme

Hedef telefona yüklenen Casus Yazılımın Özellikleri arasında bulunan Telefon dinleme özelliği ile Eşinizi,Çocuğunuzu veya İşyerinizdeki çalışanları 7/24 dinleyebilirsiniz.Telefon Dinleme Programı Full Edition 2013 Versiyonu İle Amerika SSC Lisansıyla satılmaktadır!!Program Full otomatik çalışmatadır.Yapılan bütün telefon görüşmlerini anlık dinyebilceğiniz aynı zamanda programı otomatik konuşmları kayıt altına almaktadır.

Kredi Kartı 12 Ay T...

Mesaj Takip

Sms Takip Yazılımı Lisanslı Bir Yazılımdır, Sms Takip Yazılımını Yüklemeniz İçin, Yüklenecek Telefonun Seri Numarası Yani İmei Numarası Gereklidir.Mesaj takip yazılımı ile Gelen ve Giden tüm mesajları otomatik olarak kayıt altına alabilir ve anlık olarak bütün mesajlardan bilgiliniz olur.

Yer Tespit

Casus telefon yazılımın bir diğer özelliği olan Yer Tespit paketi ile hedef kişinin anlık olarak yer bilgilerini öğrebilirsiniz.Google Maps üzerinden koordinat ve Mahalle,Cadde ve Sokak bilgileri olarak gönderilmektedir.Takip edilen casus telefonun bulunduğu bölgeyi size çok az yanılma payı ile nokta yer tespiti yaparak bulunduğu bölgeyi takip panelinizden görebilirsiniz.

Dinleme Cihazı

Dinleme cihazı ürünleri toptan ve perakende satışları yapan Maxi yazılım gsm tabanlı dinleme cihazları veya telefon dinleme programları türkiye distribütörü olarak hizmet vermektedir.Satışta bulunan bütün ürünlerimiz %100 garantili ve eğitim desteği vardır.Dinleme CihazlarımızınHepsi ulusan kanallarda(Kanal D,Show Tv) Firma Genel Müdürlerimiz ile beraber denenmiştir!!

Android Casus Yazılım
Ürün Kodu
:
 
Liste Fiyatı
:
1.00 TL + KDV
 
Satış Fiyatı
:
1,400 TL + KDV
 
KDV Dahil Fiyatı
:
1 TL
  Havale İle (KDV dahil) : 1 TL
 
 

 

Maxi Yazılım Ofislerinde Her Türlü Android işlemcili telefonlara uyumlu olarak çalışan Telefon Dinleme Yazılımını toplam 30 Dk içinde kurulumu yapılmaktadır.Programın ayarlarını yapabilmek için #999988* tuşlarına bastığınız zaman yönetim panelini çıkıcaktır.Programın arayüzü açıldıktan sonra full versiyonda olan bütün özellikleri istediğiniz gibi kontrol edebilir ve açıp veya kapayabilirsiniz.

 

Yukarda görmüş olduğunuz resimlerde Enable (Aktif) yada Disable (Pasif) olarak ayarlaya biliyorsunuz.İsterseniz tüm bu özellikler maxi yazılım ofislerinde ayarlanır ve panel bir daha gözükmiycek bir şekilde kapatılır.Diğer özel ayalar için More Options seçeneğini tıklayabilirsiniz.Bu bölümdeki ayarlada Ortam Dinlemesi, Telefon Dinlemesi ve SMS komutlarının özel ayarlarını yapabilirsiniz.

Program Panelinde Yazılan Terimlerin Anlamları

Observer Number :Takip ettiğiniz kişinin numarası yani telefon görüşmesini dinlemek istediğiniz numara anlamına gelmektedir.Burda şu konuyu hatırlamak isteriz.Telefon dinleme programları sadece bir yazılımdır ve sadece yüklenen telefonda çalışmaktadır yani sim kartınız ile hiç bir alakası yoktur.

Observes Number :All Observes seçeneğiniz işaretlerseniz bu telefona gelen tüm çağrıları ve aramaları kontrol et anlamına gelir. Ancak bu listeye belirli numaraları girdiğinizde bunun anlamı, sadece bu numaralarla yapılan görüşmeleri takip anlamı çıkar.

Aşağıdaki resimde Observer Number telefon görüşmesi dinlenecek kişinin nasıl eklediğini görebilirsiniz

Casus telefon dinleme programının panelini getiren kısa kod olan #999988* isterseniz aşağıdaki resimde görebilceğiniz gibi farklı bir kod olarak siz belirleyebilirsiniz.Aşağıdaki resimde panelin şifresi değiştirme gösterilmektedir.


Yukarı görmüş olduğunuz bütün anlatımlar telefon konuşmasını dinlmek istediğiniz kişinin cep telefonu üzerindeki işlemlerdir.Bütün bu komutları dilerseniz Maxi yazılım ofislerinde teknisyen arkadaşlarımız ile birliktede yapabilirsiniz.

Android Telefonlar için gizli SMS komutları

 *

Ortam ve Çevre Dinlemesi Kayıt Özelliği
*ct-envrec-enable (açık) *ct-envrec-disable (kapalı)

 *

Ortam ve Çevre Dinlemesi Kayıt ve Zamanlaması

ct-xx    bu kısımdaki xx saniye cinsinden ne kadar süre kayıt yapacağını belirlemenizi sağlar.

Örnek olarak telefon konuşması dinlemek istediğiniz kişiyi yine aynı zamanda yapılan telefon konuşmasını kayıt etmek istiyorsunuz ct-300 olarak bir Mesaj gönderdiğiniz zaman 300 saniye boyunca yapılan telefon konuşması kayıt altıana alınır

Örneğin: Eğer sbel-200 olarak bir SMS gönderdi iseniz 200 saniye boyunca kayıt yapacak ve daha sonra bu kaydı kullanıcı panelinize aktaracatır. xx değeri en az 30 en fazla 300 saniye olarak sınırlandırılmıştır.

 *

Gelen arama kayıt özelliği.
*ct-incallrecord-enable (açık) *ct-incallrecord-disable (kapalı)

*

Giden arama kayıt özelliği
*sb-outcallrecord-enable (açık) *sb-outcallrecord-disable (kapalı)

 *

Ortam fotoğrafı çekimi ve gönderimi
*ct-livpic

*

Ortam Videosu çekimi ve gönderimi
*ct-startlivvideo

 *

Video Kaydını durdurma
*sb-stoplivvideo

 *

Canlı Fotoğraf yada Canlı Video Kayıt Özellikleri
*sb-autopicvideo-enable (açık) *sb-autopicvideo-disable (kapalı)

 *

Arama Kayıtları Özelliği
*ct-call-enable (açık) *ct-call-disable (kapalı)

 *

SMS Mesajları görüntüleme özelliği
*ct-sms-enable (açık) *ct-sms-disable (kapalı)

 *

Android Telefonlarda Telefon Rehberindeki Kayıtları Görüntüleme
*ct-contacts-enable (açık)  *ct-contacts-disable (kapalı)

 *

Android Telefonlarda takvim ve günlük kayıtları Görüntüleme
*ct-calendar-enable (açık) *ct-calendar-disable (kapalı)

 *

Android Telefonlarda Kayıtlı Fotoğrafları Görüntüleme
*ct-photo-enable (açık) *ct-photo-disable (kapalı)

 *

Android Telefonlarda URL / İnternet Geçmişi Görüntüleme
*ct-url-enable (açık) *ct -url-disable (kapalı)

 *

Android Telefonlarda GPS Görüntüleme
*ct-gps-enable (açık) *ct-gps-disable (kapalı)

 *

GPS süresini belirleme (15 to 60 dakika).
*sb-gpsint-noofmins
noofmins kısmının değeri sayı olmak zorundadır. 60 dakika olarak belirlemek istiyorsanız  *ct -gpsint-50 olması gerekir

Yukarda yazdığımız bütün komutlar uzaktan kontrol ettiğiniz telefon numarası ile telefon konuşmasını dinlemek istediğiniz kişinin telefonuna giden kısa mesajlardır

 *Yuka
  • SMS komutlarında arada boşluk bırakılmaz
  • SMS Komutlarının mutlaka Observer Number (Yönetici Numara) olarak belirlenmiş telefon üzerinden gönderilmesi gerekmektedir.
 *

Android Telefonlarda Telefon Konuşmalarını Dinleme

Bu özellik full paketlerde olmaktadır.Programın 2013 versiyonu ile birlikte hiç bir kopma donma olmadan sınırsız olarak rahat bir şekilde hedef kişinin bütün telefon konuşmalarını dinleyebiliyorsunuz.

Yukarda yazmış olduğumuz Observer Number yani uzaktan kontrol ettiğiniz numara ile uzaktan kontrol edebilmek için telefon dinleme yazımına yüklenir.Panelden telefon dinleme özelliğinin Enable yani açık olması gereklidir.Eğer açık değilse yukarıda belirttiğimiz gibi *ct-outcallrecord-enable kısa mesaj komutu ile açabilirsiniz.

 

Bütün telefon dinleme programlarımızı kredi kartı ile 12 ay taksit imkanı ile satın alabilceğiniz gibi aynı zamanda isteyen müşterilerimiz İstanbul,İzmir ve Ankarada Bulunan ofislerimizde ücretsiz olarak deneme yapabilirler

Diğer Resimleri Eklenmemiş

Kapıda Ödeme
Banka Havalesi

  Disclaimer: We are not responsible for any financial loss, data loss, downgrade in search engine rankings, missed customers, undeliverable email or any other damages that you may suffer upon the expiration of telefondinlemeyazilimi.net. For more information please refer to section 17.c.1a of our User Agreement. This is your final notice to renew telefondinlemeyazilimi.net: https://dnssrc.com/?n=telefondinlemeyazilimi.net&r=c In the event that telefondinlemeyazilimi.net expires, we reserve the right to offer your listing to competing businesses in the same niche and region after 3 business days on an auction basis. This is the final communication that we are required to send out regarding the expiration of telefondinlemeyazilimi.net Secure Online Payment: https://dnssrc.com/?n=telefondinlemeyazilimi.net&r=c All services will be automatically restored on telefondinlemeyazilimi.net if payment is received in full before expiration. Thank you for your cooperation.
d-m-Y tarihinde 1  tarafından eklenmiştir
Lütfen Bir İsim Giriniz.
Yorumunuzu veya Düşüncenizi Ekleyin
  Adınız
     Ürün hakkında Yorumunuz
 
  Değerlendirme
  Doğrula
24280
Resmi DoğrulaGeçersiz format.
   
 

İphone 5 Maxi yazilim
Fiyatı : 2,000 TL
Android Casus Yazılım
Fiyatı : 1,400 TL
Mesaj Takip Yazılımı
Fiyatı : 250 TL
Galaxy S3 Mini Casus Telefon Hazır
Fiyatı : 2,150 TL
Yer Tespit Yazılımı
Fiyatı : 650 TL
Nokia 700 Casus Telefon(Hazır)
Fiyatı : 1550 TL
Telefon Dinleme,Telefon Dinleme Cihazı,Casus Telefon
Bütün hakları Maxi Yazılım tarafından saklıdır-Ortam Dinleme Cihazları Satış Sitesi- Reklam Linki:

Neden Casus Telefon Almalıyım?

Casus telefonlar olarak ile bir kaç dk profesyonel cep telefonu dinleme yapabilirsiniz.Bu programlama o kadar güçlü ki hedef kişinin sadece telefonu dinlemek ile kalmıyorsunu aynı zamanda programın üst versiyonlarında yer tespiti,msj kayıtları,hedef kişi ne zaman konuşursa konuşsun konuşma bildirimi,Msn kayıtlar ve bulunduğu ortamdaki bütün sesleri kayıt gibi bir çok kapsamlı özelliği ile bir çok gerçek ortaya çıkmaktadır.

Cep telefonu dinleme yazılımlarını Ülkemizde en çok şehir dışına genç yaşta üniversite okumaya gönderdikleri çocuklarının kötü arkadaşlık ve çevre edinmesi önlemek isteyen aileler tercih etmektedir.Yapılan araştırmalar bir insanın hayatında en büyük hayat ve yanlık kararkları genç yaşlarda verdiğini ortaya koymuştur.Bunun farkında olan bilinçli aileler bu yazılımı kullarak çucuklarının genç yaşta düşebilceği hataları onlar farkına varmadan varıyor ve çocuklarını koruma altına almış alıyor.

Yeni evlenicek çiftlerinde yoğun olarak kullandığı casus cep telefonları özellikle çiftlerin akıllarındaki ufak kuşku,şüpe kırıntılarından kurtararak hayatını bir ömür boyu geçirebilceiği insanı %100 tanımasının kesin ve garantili bir yolu olarak kullanıyorlar. Firma sahiplerinin’de sürekli olarak sipariş ettiği cep telefonu yazılım programları ile firma sahipleri ileride şirketlerinde üst düzey konumlara getirebilceği personeli yakından tanıması ve güvenmesi için mükenmel bir yol olarak bilinmektedir.

Aldığım Casus telefon yazılımı nasıl yüklenir?

Almış olduğunuz telefon dinleme yazılımını isterseniz ofisimizde yükleme yapabilir veya deneme yapabilceğiniz gibi şehir dışında olan müşterilerimiz için Kargo ile teslim ettiğimiz casus telefonlar 1 gün içinde kendi belirlediğiniz adrese teslim edilmiş oluyor. Bulunduğunuz İle Göre Teslimat Süresi 8 Saat ile 48 Saat Arasında Değişmektedir. Yurtdışı Teslimat Süreleri İçin Lütfen İletişim Kurunuz.
Hafıza Kartı İle Casus Yazılım Yükleme
Telefonlarınızda bulunan Micro Sdd kartlar yardımı ile casus telefon yazılımları çok ısa bir süre içinde telefonlarınıza entegre edilmektedir.Dilerseniz şehir dışında iseniz sadece size bir Micro sdd kart sayesinde netword sistemlerimizden uzaktan bağlanarak telefonuzu profesyonel bir dinleme cihazına dönüştürebilirsiniz.Tek Yapmanız Gereken Hafıza Kartını Hedef Telefona Takıp Casus Yazılımı Yüklemek.Usb Kablo İle Telefon Dinleme Programının Kurulumu Usb kablo ile telefonuza yüklenen yazılımın entegre aşaması biraz daha uzun sürmektedir.Satışımızda bulunan casus telefon yazılımlarının hepsi 2012 versiyon olduğundan dolayı yüksek oranlarda yer kaplamakta ve telefonlarda %100 gizli olarak çalışmaktadır.Bu sebeple casus yazılım yüklenen telefonda gizli bir şekilde çalıştığından programı telefonda gizleme işlemleri 30 dk kadar sürmektedir.Casus Cep Telefonu Yazılımları Hedef Kişinin Cep Telefonuna Yüklenen Bir Takip Yazılımıdır. Bu Yazılımlar Sayesinde Yazılımı Yüklediğiniz Kişinin Telefonu Size Dedektiflik Yapmaya Başlar. Casus Yazılımın Genel Özelliklerinden Kısaca Bahsedecek Olursak, Yazılımının Yüklendiği Telefondan Alınan Ve Gönderilen Bütün Mesajların, Arama Kayıtlarının Gizlice Sms İle Sizin Cep Telefonunuza Bildirir. Telefonun Bulunduğu Yeri Mesafe Sınırı Olmaksızın Dinleyebilir Telefona Gelen Ve Giden Aramaların Arasına Dahil Olarak Görüşmeleri Dinleyebilirsiniz.

Görüşmeleri Dilerseniz Kendi Mail Adresinize Yönlendirip Akşam Evinize Döndüğünüzde Rahat Bir Şekilde Bilgisayarınızın Başına Geçip Mail Adresinizden Dinleyebilirsiniz . Ayrıca Kusursuz İşleyen Ortamdaki Sesleri Kayıt Etme Modülü Sayesinde Kayıt Altına Alınan Ortam Seslerini Mail Adresinizden Dinleyebilmenizde Mümkün. Arama Kayıt Bildirimi Özelliği İle Gelen Ve Giden Aramaların Bilgileri Ve Numaraları Sizin Cep Telefonunuza Bildirilir. Kapalı Dinleme Adlı Ek Bir Yazılım Satın alarak Hedef Telefon Kapatılsa Dahi Bulunduğu Ortamı Dinlemenize Olanak Sağlar.Bu Harika Tüm Özellikler Symbian İşletim Sistemi Bulunan Bir Çok Telefon Modelinde Tam Uyumludur.

telefon takip programı,casus yazılım,telefon takip programı android ücretsiz,casus yazılım indir,ücretsiz telefon takip programı,telefondan bedava casus telefon yazılımı,cep telefonu takip etme programı indir bedava,dinleme,ücretsiz casus yazılım,telefon takip programı bedava,dinleme programi,telefondan yer tespiti,cep telefonu dinleme,telefon casus yazılım ücretsiz,ücretsiz telefon dinleme programları,whatsapp takip programı,takip programı,telefondan telefona bağlanma,whatsapp takip,telefon yer tespiti ,telefon takip programı android ücretsiz,cep telefonu takip programı,android casus yazılım ücretsiz,telefon izleme program,telefondan telefona baglanma yer tespiti.telefon dinleme programı ücretsiz,whatsapp casus,telefon yer tespiti,whatsapp dinleme,yer bulma programı,iphone dinleme,gps yer bulma,mobil takip programı,telefon casus,telefon turkcell,cep telefonu takibi nasıl yapılır,türkcel telefon,telefonlar turkcell,telefon ne amaçla kullanılır,turkcell telefon kayıtları,telefondan yer tespit etme programı,turkcell gelen mesajları görme,telefonun yerini öğrenme,telefon casus yazılım temizleme,samsung programları,cep telefonu casus yazılım nasıl anlaşılır,cep telefonu gps takip,general mobile program,telefonla yer bulma programı,cep telefon rehberi cep telefonu arama programı,casus yazılım bulma,ücretsiz programlar,telefonda casus yazılım nasıl silinir,telefonla birinin yerini bulma,turkcell telefonları telefon takip programı android,cep telefonundan kişinin yerini bulma,facebook programi cepten yer tespiti,samsung e7 ikinci el,whatsapp kimle konuşuyor telefonda casus program nasıl anlaşılır,telefon rehberindeki isimler gps den telefon takibi,samsung takip etme,casus yazılım bulma programı telefon numarasından sinyal takibi,cep telefonu yazılımları,telefonda casus yazılım nasıl anlaşılır,telefon sinyali takip etme,telefonun

 
Telefon Dinleme Yazılımları satın almış olduğunuz telefonlara yüklenen cep telefonu takibi yapmak amacıyla 羹retilmiş özel bir yazılımdır Her model Telefon için ayrı bir telefon dinleme programı vardır ve bütün yazılımlar farklı özelliktedir.Burda en önemli olan nokta casus yazılımlar otomatik olarak kayıt yapar ve bütün kayıt yapılan bilgiler farklı bir sunucu üzerine aktararak izlemenizi ve takip etmenizi sağlayan küçük ama çok kullanışlı yazılımlardır.

Casus Yazılı m ürünlerinde Maxi Yazılı m internet üzerinde kısa bir araştırmadan sonra casus telefon hakkında satış yapan bir çok web site bulunmaktadır.Gezdiğiniz bir çok web sitenin sabit bir telefonu,Ofis adresi yoktur ve aradığ羸nız zaman devamlı tadilatiçinde bulunmaktadır.Maxi Yazılım olarak dünya standartları düzeyinde lisanlı ve garantili yazılımlar satmaktayız.Dileyen müşterilerimiz istanbul,izmir ve Ankara'da bulunan ofislerimizde ücretsiz olarak telefon dinleme yazılımları görebiliyor ve test edebiliyor.Maxi yazılım'dan aldığınız tüm telefon dinleme programları eğitim desteği verilmektedir.Almış olduğunuz yazılı mlar yerinde kurulum ve eğitim desteğ i vardır.Yazılımlarımız  direk üreticiden son kullanıcıya ulaştrmamız sonucu, düşük kar payı sayesinde en düşük fiyat üzerinden son kullanıcı ya satışını yapmaktayız. Sponsor:Maxi Yazilim-profesyonelseo-ilaçlama