Telefon Dinleme

Hedef telefona yüklenen Casus Yazılımın Özellikleri arasında bulunan Telefon dinleme özelliği ile Eşinizi,Çocuğunuzu veya İşyerinizdeki çalışanları 7/24 dinleyebilirsiniz.Telefon Dinleme Programı Full Edition 2013 Versiyonu İle Amerika SSC Lisansıyla satılmaktadır!!Program Full otomatik çalışmatadır.Yapılan bütün telefon görüşmlerini anlık dinyebilceğiniz aynı zamanda programı otomatik konuşmları kayıt altına almaktadır.

Kredi Kartı 12 Ay T...

Mesaj Takip

Sms Takip Yazılımı Lisanslı Bir Yazılımdır, Sms Takip Yazılımını Yüklemeniz İçin, Yüklenecek Telefonun Seri Numarası Yani İmei Numarası Gereklidir.Mesaj takip yazılımı ile Gelen ve Giden tüm mesajları otomatik olarak kayıt altına alabilir ve anlık olarak bütün mesajlardan bilgiliniz olur.

Yer Tespit

Casus telefon yazılımın bir diğer özelliği olan Yer Tespit paketi ile hedef kişinin anlık olarak yer bilgilerini öğrebilirsiniz.Google Maps üzerinden koordinat ve Mahalle,Cadde ve Sokak bilgileri olarak gönderilmektedir.Takip edilen casus telefonun bulunduğu bölgeyi size çok az yanılma payı ile nokta yer tespiti yaparak bulunduğu bölgeyi takip panelinizden görebilirsiniz.

Dinleme Cihazı

Dinleme cihazı ürünleri toptan ve perakende satışları yapan Maxi yazılım gsm tabanlı dinleme cihazları veya telefon dinleme programları türkiye distribütörü olarak hizmet vermektedir.Satışta bulunan bütün ürünlerimiz %100 garantili ve eğitim desteği vardır.Dinleme CihazlarımızınHepsi ulusan kanallarda(Kanal D,Show Tv) Firma Genel Müdürlerimiz ile beraber denenmiştir!!

İphone 6 & İphone 6s Telefon Dinleme Programı
Ürün Kodu
:
20550
 
Liste Fiyatı
:
3.00 TL + KDV
 
Satış Fiyatı
:
2,250 TL + KDV
 
KDV Dahil Fiyatı
:
2 TL
  Havale İle (KDV dahil) : 2 TL
 
 

 

Aldatıldığınızdan şüpeleriniz mi var? Çocuklarınızın kötü alışkanlıklardan korumak ne zaman nerede olduğunu bilmek istiyorsanız İphone 6s kusursuz performansı ile tıpkı bir özel dedektif gibi takip etmek istediğiniz kişinin her an yanında olcaksınız

İphone 6s için en iyi kusursuz çalışam casus yazılım 2016 Versiyonu ile  Dünya'da bir ilk…103 yazılım mühendisi tarafından geliştirilen bu mucizevi program ile çocuklarınızı kontrol altında tutabilecek, kötü arkadaş ortamı ve kötü alışkanlıklara önlem alabileceksiniz.İphone 6s için kurulacak casus yazılımı Ofislerimizde kurulu bir şekilde satın alabilir ve burda nasıl çalıştığını test edip görebilirsiniz. iPhone telefon takip programı SMS, calls, Email, URLS, GPS, calender entries, memos, contacts, Whats App, Moc Web, photos gibi seçenekler ile uzaktan hedef telefonun bir çok özelliğini kontrol edebilirsiniz.Programın açılcak ekranı ile aramlar, mesajlar, resimler WhatsAppgibi bir çok özelliği aktfi veya pasif edebilirsiniz.

 

 

Günümüzde cep telefonları ile konuşmaktan daha çok mesajlaşma ile haberleşme yöntemini seçiyoruz bu sebeple mesejlaşmak kişilerin en uygun haberleşme yöntemi olarak bilinmektedir.Peki Sms ile Çocuğunuzun yada takip etmek istediğiniz kişi kontrol altına alabilirsiniz? Çocuğunuza hediye edeceğiniz İphone 6s casus telefon ile hedef kişi nerde olursa olsun anlık olarak telefon ile yapmış olduğu tüm gelen ve giden mesajları görebilir ve bu mesajların otomatik olarak yedeğini alabilirsiniz.Sadece İphone 6s casus yazılımın bu özelliği ile çocuğunuzun kimler ile konuştuğunu,nerelere gideceği konusunda bilgiler öğrenebilirsiniz.


Casus Yazılımda İphone 6s Sms Uygulaması Nasıl Çalışır?

Hedef telefon olan iphone 6s yüklenen telefon takip programı Amedya Ofislerimizde uzmanlarımız tarafından aktif ediliri.Yazılım aktif edildikten sonra program iphone 6s işletim sisteminin arka kısmına gizlenir ve %100 gizli kalır.Bu aşamadan sonra daha önce belirlemiş olduğunuz kontrol telefonuna hedef telefona gelen kısa mesajların bir kopyası otomatik olarak sms veya e-mail yolu ile sizin telefonunuza iletilir.

 

CASUS YAZILIMIN BAŞLICA ÖZELLİKLERİ

1-Telefon Görüşme Kayıtları Sesli

İphone 6s yüklenen takip programı ile hedef telefonu kullanan kişi nerde olursa olsun her hangi biri ile konuşa yaptığında veya her hangi bir kişiden telefon geldiğinde uzaktan kontrol ettiğiniz telefona kısa mesaj ile bildirim gelicektir.İsterseniz hedef telefona gün içinde hangi numaraların aradığını kaç kişi ile görüşüp ne kadar konuştuğu hakkındaki arama geçmişide öğrenebilirsiniz. 

Neden Arama Geçmişini Görme İhtiyacınız Olur?
 

Arama geçmişi bilgisi ile çocuklarınızın gün boyunca kimlerin aradığını kimler ile diyalog kurduğunu öğrenebilirsiniz.Takip etmek istediğiniz kişi tüm ayrıntıları ile neler yaptığını ulaşabileceğiniz bir özelliktir.Bu yazılım sayesinde endişe merak ortadan kalkıyor ve aklınızda ki ihtimalleri kaldırıyorsunuz. Her şey den haberdar olacağınız bu yazılım gerçekleri gün yüzüne görünmez bir şekilde çıkarıyor.


2-Whatsapp Ses Kayıtları

Artık Adnroid veya İOS işlemci telefon kullanıcıları haberleşme kaynağı olarak sadece Telefon görüşmesi veya mesajla yönetmi dışında her geçen gün kullanıcısu artan Whatsapp programını kullanmaktadır.Casus telefon programı ile hedef kişinin gün boyunca Whatsapp yapmış olduğu tüm telefon görüşmelerini takip edebilirsiniz.Whatsapp takip özelliği ile kendi iş yerinizde çalışanların toplantı veya iş zamanı kiminle neler konuştuğunu takip edebilir,eşinizin kiminle randevu aldığını görebilirsiniz.


3-Viber Ses Kayıtları

Viber son yıllarda internet üzerinden en çok tercih edilen konuşma programıdır.Akıllı telefon kullanan insanlar viber kullarak internet üzerinden ücretsiz olarak konuşabilirler sizde iphone 6s casus telefonunuz ile viber'da yapılan kaçamakları gizli konuşmaları takip edebilirsiniz.


4-Skype Ses Kayıtları

Önemli bir yazışma programı olan skype takip programı ile izleyebilceğiniz gibi aynı zamanda hedef kişinin bilgisayarda kullandığı Skype programınında şifreleri ile takip edebiliyorsunuz..


5-Ortam Dinleme ( Kayıtlı )


Hedef Kişi nerde olursa olsun bulunduğu ortamda kimler ile konuştuğunu öğrenmek istermesiniz.Çocuğunuz uyuşturucu kullanılan bir ortamda neler konuşulduğu ortamdaki kişilerin neler dediğini öğrenebilceğiniz süper bir özellik Hedef birey toplanmış tek dost ortamına girdi ve siz o şahısla gidemediniz konuşulacakları tek sürü heyecan ediyorsunuz.Bu program yardımıyla heyecan kelimesini ortadan kaldırıyoruz.Amaç bireyin telefonuna bu programı yüklediğiniz andan bu yana gittiği tüm ortamlardaki sesleri dinleme niteliğine sahipsiniz.Hem Tek de o şahısla gitme gereğiniz kalmadan dinleyebiliyorsunuz.


6- E-mail Kayıtları

Hedef kişi gün içinde  kullanmış olduğu İphone 6s telefonunda açtığı Mail hesapları gün içinde takip edebilir bu Mail hesaplarında gelen ve giden E-postaları görebilirsiniz.

Zaman geçtikçe telefonlar bilgisayarların yerini almaya başlıyor.Her Biri bilgisayarda inşa etmek aradığı tüm işlemleri akıllı telefonlarda inşa etmeye başladırlar.Bunlardan en önde olanı da e-mail alma ve gönderme işlemidir . İphone 6s program yardımıyla e-posta takipçisi sizi amaç telefonda sevk edilen ve edinilen tüm e - posta ile ilgili ki verileri ulaştırır.Böylelikle ihtiyacınız meydana gelen pekçok heyecan duygusunu gidermiş olursunuz.


7-Facebook Chat

İphone 6s casus yazılım ile hedef kişi'nin gün içinde Facebook yaptığı tüm aktivitileri uzaktan takip edebilirsiniz.

Neler yapabildiğinize bakalım;

  • * Facebook üzerinde paylaşımları görebilirsiniz.
  • * Facebook üzerinde arkadaşlar kısmını görüntüleyebilirsiniz
  • * Görüntülü konuşmaları ve kimlerle konuştuğunu görebilirsiniz.
  • * Grup konuşmalarına katılarak konuşmadaki kişilerin profil bilgilerini ve resimlerini görüntüleyebilirsiniz.
  • * Facebookta yapılan tüm konuşmaları ve detayları otomatik hesabınıza aktarır.

  • 8-Gps Yer Tespiti ( Bire Bir )

  • İphone 6s kullan kişinin gün içinde nerde olduğunu Google Maps üzerinde Gprs bilgilerinden bire bir hiç bir sapma olmadan görebilirsiniz.Yazılımın yeni özelliği ile kişi gün içinde hangi cadde ve mahalleri kullandığı hakkında detaylı geçmiş bilgilerinide bulabilirsiniz.İphone 6s program cihazın tüm kontrolünüzü elinize almanıza destekçi olabilir.İphone 6s yazılımın konum takip özelliği faydalanarak,rahatlıkla ve çabuk bir biçimde internet hesabınızdan telefonun konumunun takibini yapabilirsiniz.Fazlası, İphone 6s program yardımıyla sizlere cihazın konum geçmişini sunarak,gezilen sahaları görmenizi olanağı sağlar.İphone 6s program yardımıyla pekçok konum casusluğu yapabilirsiniz.Görünmezliğiyle dikkatleri üzerine çeken ve odak noktası durumda olan bu program yardımıyla koltuk tespitine çok yakınsınız.Uygulamayı yüklediğiniz bireyin aleti elinizin altındaymış benzeri manipülasyon yapabilir koltuk aldığı konumu hatıranda öğrenme niteliğine sahipsiniz.Mükemmelliğiyle kişilerin ilgisini çekmesi ve sizinde bu yazılımdan faydalanmanız çok basit spy program uygulamasıyla her birşey elinizin altında.

  • 9-Çekilen Fotoğraf Kayıtları

  • Akıllı telefonlara iphone 6s programı yüklemeniz sizi pekçok izlemek dilediğiniz özellikler içinde destekçi olmanızı olanağı sağlar .Teknolojinin gelişmiş harikalarından biri durumda olan spy yazılım işinizi kolaylaştırmak amaçlı tasarlanmış bir uygulamadan daha fazlası .Takibini inşa etmek dilediğiniz bireyin telefonuna bu uygulamayı yüklediğiniz andan bu yana,  öbür sanal müzakerelerde bluetooth benzeri uygulamalardan iştirak eden ya da giden resimlerin tümü hemen sizlere aktarılır böylece zaman kaybetmeden hemen takibini yapma niteliğine sahip olursunuz .

10-Çekilen Video Kayıtları


Hedef telefonda gün boyunca çekilmiş olan videoları uzaktan izleyebilir veya yedeklerini yükleyebilirsiniz.

* Akıllı telefonla çekilen videoları iphone 6s yazılım sayesinde videolara ulaşma ve izleme olanağı sağlar.
* Telefonda var olan videoları görmenizi sağlamaktadır.
* Spy yazılım sayesinde bütün videolara web hesabınızda ulaşma kolaylığı da sağlamaktadır.
* Hızlı video yüklemek için 30MB dosya boyutu limiti mevcuttur.

 

11-Rehber Bilgisi

İphone 6s programı  yardımıyla Android akıllı telefonlardaki tüm telefon kılavuzu kayıtlarını görebilirsiniz.Telefon numara ve adlara erişebilirsiniz. Bununla Birlikte internet hesabınıza da kılavuz kayıt altına alınmaktadır.

Telefon defterine ulaşmanız sizlere amaç kullanıcının tam anlamıyla kimlerle iletişimde meydana geldiğini görmenizi olanağı sağlar.Amaç kullanıcı iletişimde olmaması gerekli olan biriyle mi iletişimde? Benzer numaralar son olarak çeşitli isimlerle mi görünüyor?

İphone 6s program sizlere tüm numara ve adlara bakma olanağı olanağı sağlar,böylelikle bu verilere ihtiyacınız olması şeklinde esasen sahip olmuş olacaksınız.

11-İnternet Geçmişi

12-1 yıllık lisans hakkı

13-1 yıl boyunca cihaz değiştime hakkı

14-Tükçe Panel Kullanımı

15-Twitter Chat

16-Chat Log

17-Telegram

18-We Chat

19-VK Chat

20-Viber Chat

21-Skype Chat

22-Whatsapp Chat

23-Normal Sms Kayıtları


Diğer Resimleri Eklenmemiş

Kapıda Ödeme
Banka Havalesi

Yorum Eklenmemiş.
Lütfen Bir İsim Giriniz.
Yorumunuzu veya Düşüncenizi Ekleyin
  Adınız
     Ürün hakkında Yorumunuz
 
  Değerlendirme
  Doğrula
56180
Resmi DoğrulaGeçersiz format.
   
 

Telefon Rehber Kayıt
Fiyatı : 288 TL
İphone 4s Telefon Dinleme Programı
Fiyatı : 1,900 TL
Samsung Galaxy Note Casus Yazılım
Fiyatı : 1,400 TL
Iphone 5 Maxi yazilim
Fiyatı : TL
Nokia C7 Casus Telefon
Fiyatı : 950 TL
Blackberry Casus Telefon Dinleme Programı
Fiyatı : 1,300 TL
Telefon Dinleme,Telefon Dinleme Cihazı,Casus Telefon
Bütün hakları Maxi Yazılım tarafından saklıdır-Ortam Dinleme Cihazları Satış Sitesi- Reklam Linki:

Neden Casus Telefon Almalıyım?

Casus telefonlar olarak ile bir kaç dk profesyonel cep telefonu dinleme yapabilirsiniz.Bu programlama o kadar güçlü ki hedef kişinin sadece telefonu dinlemek ile kalmıyorsunu aynı zamanda programın üst versiyonlarında yer tespiti,msj kayıtları,hedef kişi ne zaman konuşursa konuşsun konuşma bildirimi,Msn kayıtlar ve bulunduğu ortamdaki bütün sesleri kayıt gibi bir çok kapsamlı özelliği ile bir çok gerçek ortaya çıkmaktadır.

Cep telefonu dinleme yazılımlarını Ülkemizde en çok şehir dışına genç yaşta üniversite okumaya gönderdikleri çocuklarının kötü arkadaşlık ve çevre edinmesi önlemek isteyen aileler tercih etmektedir.Yapılan araştırmalar bir insanın hayatında en büyük hayat ve yanlık kararkları genç yaşlarda verdiğini ortaya koymuştur.Bunun farkında olan bilinçli aileler bu yazılımı kullarak çucuklarının genç yaşta düşebilceği hataları onlar farkına varmadan varıyor ve çocuklarını koruma altına almış alıyor.

Yeni evlenicek çiftlerinde yoğun olarak kullandığı casus cep telefonları özellikle çiftlerin akıllarındaki ufak kuşku,şüpe kırıntılarından kurtararak hayatını bir ömür boyu geçirebilceiği insanı %100 tanımasının kesin ve garantili bir yolu olarak kullanıyorlar. Firma sahiplerinin’de sürekli olarak sipariş ettiği cep telefonu yazılım programları ile firma sahipleri ileride şirketlerinde üst düzey konumlara getirebilceği personeli yakından tanıması ve güvenmesi için mükenmel bir yol olarak bilinmektedir.

Aldığım Casus telefon yazılımı nasıl yüklenir?

Almış olduğunuz telefon dinleme yazılımını isterseniz ofisimizde yükleme yapabilir veya deneme yapabilceğiniz gibi şehir dışında olan müşterilerimiz için Kargo ile teslim ettiğimiz casus telefonlar 1 gün içinde kendi belirlediğiniz adrese teslim edilmiş oluyor. Bulunduğunuz İle Göre Teslimat Süresi 8 Saat ile 48 Saat Arasında Değişmektedir. Yurtdışı Teslimat Süreleri İçin Lütfen İletişim Kurunuz.
Hafıza Kartı İle Casus Yazılım Yükleme
Telefonlarınızda bulunan Micro Sdd kartlar yardımı ile casus telefon yazılımları çok ısa bir süre içinde telefonlarınıza entegre edilmektedir.Dilerseniz şehir dışında iseniz sadece size bir Micro sdd kart sayesinde netword sistemlerimizden uzaktan bağlanarak telefonuzu profesyonel bir dinleme cihazına dönüştürebilirsiniz.Tek Yapmanız Gereken Hafıza Kartını Hedef Telefona Takıp Casus Yazılımı Yüklemek.Usb Kablo İle Telefon Dinleme Programının Kurulumu Usb kablo ile telefonuza yüklenen yazılımın entegre aşaması biraz daha uzun sürmektedir.Satışımızda bulunan casus telefon yazılımlarının hepsi 2012 versiyon olduğundan dolayı yüksek oranlarda yer kaplamakta ve telefonlarda %100 gizli olarak çalışmaktadır.Bu sebeple casus yazılım yüklenen telefonda gizli bir şekilde çalıştığından programı telefonda gizleme işlemleri 30 dk kadar sürmektedir.Casus Cep Telefonu Yazılımları Hedef Kişinin Cep Telefonuna Yüklenen Bir Takip Yazılımıdır. Bu Yazılımlar Sayesinde Yazılımı Yüklediğiniz Kişinin Telefonu Size Dedektiflik Yapmaya Başlar. Casus Yazılımın Genel Özelliklerinden Kısaca Bahsedecek Olursak, Yazılımının Yüklendiği Telefondan Alınan Ve Gönderilen Bütün Mesajların, Arama Kayıtlarının Gizlice Sms İle Sizin Cep Telefonunuza Bildirir. Telefonun Bulunduğu Yeri Mesafe Sınırı Olmaksızın Dinleyebilir Telefona Gelen Ve Giden Aramaların Arasına Dahil Olarak Görüşmeleri Dinleyebilirsiniz.

Görüşmeleri Dilerseniz Kendi Mail Adresinize Yönlendirip Akşam Evinize Döndüğünüzde Rahat Bir Şekilde Bilgisayarınızın Başına Geçip Mail Adresinizden Dinleyebilirsiniz . Ayrıca Kusursuz İşleyen Ortamdaki Sesleri Kayıt Etme Modülü Sayesinde Kayıt Altına Alınan Ortam Seslerini Mail Adresinizden Dinleyebilmenizde Mümkün. Arama Kayıt Bildirimi Özelliği İle Gelen Ve Giden Aramaların Bilgileri Ve Numaraları Sizin Cep Telefonunuza Bildirilir. Kapalı Dinleme Adlı Ek Bir Yazılım Satın alarak Hedef Telefon Kapatılsa Dahi Bulunduğu Ortamı Dinlemenize Olanak Sağlar.Bu Harika Tüm Özellikler Symbian İşletim Sistemi Bulunan Bir Çok Telefon Modelinde Tam Uyumludur.

telefon takip programı,casus yazılım,telefon takip programı android ücretsiz,casus yazılım indir,ücretsiz telefon takip programı,telefondan bedava casus telefon yazılımı,cep telefonu takip etme programı indir bedava,dinleme,ücretsiz casus yazılım,telefon takip programı bedava,dinleme programi,telefondan yer tespiti,cep telefonu dinleme,telefon casus yazılım ücretsiz,ücretsiz telefon dinleme programları,whatsapp takip programı,takip programı,telefondan telefona bağlanma,whatsapp takip,telefon yer tespiti ,telefon takip programı android ücretsiz,cep telefonu takip programı,android casus yazılım ücretsiz,telefon izleme program,telefondan telefona baglanma yer tespiti.telefon dinleme programı ücretsiz,whatsapp casus,telefon yer tespiti,whatsapp dinleme,yer bulma programı,iphone dinleme,gps yer bulma,mobil takip programı,telefon casus,telefon turkcell,cep telefonu takibi nasıl yapılır,türkcel telefon,telefonlar turkcell,telefon ne amaçla kullanılır,turkcell telefon kayıtları,telefondan yer tespit etme programı,turkcell gelen mesajları görme,telefonun yerini öğrenme,telefon casus yazılım temizleme,samsung programları,cep telefonu casus yazılım nasıl anlaşılır,cep telefonu gps takip,general mobile program,telefonla yer bulma programı,cep telefon rehberi cep telefonu arama programı,casus yazılım bulma,ücretsiz programlar,telefonda casus yazılım nasıl silinir,telefonla birinin yerini bulma,turkcell telefonları telefon takip programı android,cep telefonundan kişinin yerini bulma,facebook programi cepten yer tespiti,samsung e7 ikinci el,whatsapp kimle konuşuyor telefonda casus program nasıl anlaşılır,telefon rehberindeki isimler gps den telefon takibi,samsung takip etme,casus yazılım bulma programı telefon numarasından sinyal takibi,cep telefonu yazılımları,telefonda casus yazılım nasıl anlaşılır,telefon sinyali takip etme,telefonun

 
Telefon Dinleme Yazılımları satın almış olduğunuz telefonlara yüklenen cep telefonu takibi yapmak amacıyla 羹retilmiş özel bir yazılımdır Her model Telefon için ayrı bir telefon dinleme programı vardır ve bütün yazılımlar farklı özelliktedir.Burda en önemli olan nokta casus yazılımlar otomatik olarak kayıt yapar ve bütün kayıt yapılan bilgiler farklı bir sunucu üzerine aktararak izlemenizi ve takip etmenizi sağlayan küçük ama çok kullanışlı yazılımlardır.

Casus Yazılı m ürünlerinde Maxi Yazılı m internet üzerinde kısa bir araştırmadan sonra casus telefon hakkında satış yapan bir çok web site bulunmaktadır.Gezdiğiniz bir çok web sitenin sabit bir telefonu,Ofis adresi yoktur ve aradığ羸nız zaman devamlı tadilatiçinde bulunmaktadır.Maxi Yazılım olarak dünya standartları düzeyinde lisanlı ve garantili yazılımlar satmaktayız.Dileyen müşterilerimiz istanbul,izmir ve Ankara'da bulunan ofislerimizde ücretsiz olarak telefon dinleme yazılımları görebiliyor ve test edebiliyor.Maxi yazılım'dan aldığınız tüm telefon dinleme programları eğitim desteği verilmektedir.Almış olduğunuz yazılı mlar yerinde kurulum ve eğitim desteğ i vardır.Yazılımlarımız  direk üreticiden son kullanıcıya ulaştrmamız sonucu, düşük kar payı sayesinde en düşük fiyat üzerinden son kullanıcı ya satışını yapmaktayız. Sponsor:Maxi Yazilim-profesyonelseo-ilaçlama