Telefon Dinleme

Hedef telefona yüklenen Casus Yazılımın Özellikleri arasında bulunan Telefon dinleme özelliği ile Eşinizi,Çocuğunuzu veya İşyerinizdeki çalışanları 7/24 dinleyebilirsiniz.Telefon Dinleme Programı Full Edition 2013 Versiyonu İle Amerika SSC Lisansıyla satılmaktadır!!Program Full otomatik çalışmatadır.Yapılan bütün telefon görüşmlerini anlık dinyebilceğiniz aynı zamanda programı otomatik konuşmları kayıt altına almaktadır.

Kredi Kartı 12 Ay T...

Mesaj Takip

Sms Takip Yazılımı Lisanslı Bir Yazılımdır, Sms Takip Yazılımını Yüklemeniz İçin, Yüklenecek Telefonun Seri Numarası Yani İmei Numarası Gereklidir.Mesaj takip yazılımı ile Gelen ve Giden tüm mesajları otomatik olarak kayıt altına alabilir ve anlık olarak bütün mesajlardan bilgiliniz olur.

Yer Tespit

Casus telefon yazılımın bir diğer özelliği olan Yer Tespit paketi ile hedef kişinin anlık olarak yer bilgilerini öğrebilirsiniz.Google Maps üzerinden koordinat ve Mahalle,Cadde ve Sokak bilgileri olarak gönderilmektedir.Takip edilen casus telefonun bulunduğu bölgeyi size çok az yanılma payı ile nokta yer tespiti yaparak bulunduğu bölgeyi takip panelinizden görebilirsiniz.

Dinleme Cihazı

Dinleme cihazı ürünleri toptan ve perakende satışları yapan Maxi yazılım gsm tabanlı dinleme cihazları veya telefon dinleme programları türkiye distribütörü olarak hizmet vermektedir.Satışta bulunan bütün ürünlerimiz %100 garantili ve eğitim desteği vardır.Dinleme CihazlarımızınHepsi ulusan kanallarda(Kanal D,Show Tv) Firma Genel Müdürlerimiz ile beraber denenmiştir!!

iPhone Sms Takip Yazılımı
Ürün Kodu
:
2001
 
Liste Fiyatı
:
700.00 TL + KDV
 
Satış Fiyatı
:
550 TL + KDV
 
KDV Dahil Fiyatı
:
649 TL
  Havale İle (KDV dahil) : 649 TL
 
 

 

Sms takip yazılım programın İphone model telefonlar için kodlanmış versiyonunda Takip Etmek istediğiniz kişinin telefonuna gelen ve giden tüm mesajları görebilceğiniz gibi aynı zamanda mesajlar otomatik olarak kayıt altıan alınmaktadır.Uzaktan kontrol etmiş olduğunuz panelde programın 2013 veriyonu ile birlikte geniş bir filtreleme özelliği sizlere bekliyor

  • Hangi Saatte Kimden Mesaj Gelmiş
  • Yıl Ay ve Hafta olarak kişi hangi saat aralıklarında mesajlaşıyor
  • Kişi Yıl veya Ay boyunca en çok kime mesaj atmış ve bu mesajları en çok hangi saat dilimlerinde yollamış

Çok fazla mesajlaşan bir yakınız var ise,bu yazılım tam size göredir.Takip Ettiğiniz Hiçbir Şekilde Anlaşılmaz.Yazılım tamamen gizli bir şekilde çalışır.Yazılımın yüklü olduğu telefon teknik servise gitme durumundabile anlaşılmaz.


SİM KART DEĞİŞİKLİĞİNDE PROGRAM ÇALIŞMAKTADIR

 

Mesal takip yazılımı ile ile yazılımın yüklü olduğu telefonda Gelen ve Giden tüm mesajları anlık olarak görebiliyorsunuz.Hedef telefona gelen mesajların bir kopyasıda anlık olarak sizlere gelmektedir.İphone mesaj takip yazılımı ile çocuklarınız kimler ile mesajlaşıyor anlık olarak öğrenebiliyorsunuz

 

 

Mesaj Izleme Yazılımını Satın Almak İçin İmei Numarası Ne Sebeple Gerekiyor?

Mesaj  Izleme Yazılımı Lisanslı Bir Yazılımdır, Sms Izleme Yazılımını Yüklemeniz İçin, Yüklenecek Telefonun Seri Numarası Yani İmei Numarası Gereklidir,Nokia Cep Telefonlarına Bu Konsept Yazılımların Yüklenmesi İçin İmei Numarasını Bilmeniz Şarttır, İmei Numarasını Amaç Telefonda *#06# Tuşladığınızda Karşınıza Çıkan 15 Haneli Numaradır.

Mesaj Izleme Yazılımı Mesajların Birer Kopyasını Bana Ne Şekilde İletiyor?

Sms Izleme Yazılımı Yüklenmiş Telefon Gelen Ve Giden Mesajları Eş Zamanlı Olarak Sizin Numaranıza İletmesi İçin, Amaç Telefona Kendisinin Telefon Numaranızı Tanıtmanız Gerekiyor.Mesajların Kopyasını Gelmesini İstediğiniz Numarayı Uzaktan Amaç Telefona Kısa Mesaj Atarak Belirleyebilirsiniz Gönderceğiniz  

Mesaj Komutları Tamamiyle Gizlidir Ve Amaç Telefonda Kısa Mesaj Olarak Asla Gözükmez.

Bir Çok Sitede Değişik Fiyatlara Sms Izleme Yazılımı Bulunmaktadır Sizin Yazılımınız İle Farkı Nedir ?

Piyasada Birden Çok Sms Izleme Yazılımı Bulunmaktadır. Bu Cins Yazılımların Ne Yazık ki Markası Modeli Yoktur. Bu Nedenden Ötürü İyi Yazılımla Iyi Olmayan Yazılımı Sahiden Fark Etmeniz Neredeyse İmkânsızdır. Fakat Bu Konuyla Alakalı Size Bir Takım Bilgiler Verebiliriz Sizde Bu Şekilde Hangi Fiyata Ne Cins Bir Yazılım Almak Üzere Olduğunu Anlayabilirsiniz.Çoğu CepTelefonu Izleme Yazılımların Uzaktan Idare Kodları Bulunmaktadır. Bu Kodlar Sayesinde Uzaktan Amaç Telefonun Ayarlarını Kendisinin Telefonunuzdan Kısa Mesaj Atarak Değiştirebilir, Dilerseniz Yazılımı Durdurabilir Ya Da Tekrar Çalıştırabilirsiniz.

Yazılım Satın Almadan Öncelik Olarak Yazılımın Idare Kodlarını Sorarak Hangi Yazılım Olduğunu Öğrenebilirsiniz. Örneğin 0000 Rakamıyla Başlayan Sms Izleme Yazılımları Kırık Yazılımlardır. Bir Çok Çökertme Telefonun da Problemli Çalışmaktadır. Yanlızca Tespit Edilmiş 2 - 3 Modelde Düzgün Çalışır. Çok Yüksek Modellerde Şüphesiz Sağlam Çalışmaz. *# İle Başlayan Sms Izleme Yazılımları Önceki Versiyondur Ve 3G Destekli Telefonlarda Ve Versiyonu 06/2009 Hemen Sonra Olan Modellerde Sorun Çıkarmaktadır. Bizden Satın Alacağınız Sms Izleme Yazılımının Bütün Idare Kodlarını Siz Belirleyebilir, Dilerseniz Değiştirebilirsiniz.

 

Mesaj Izleme Yazılımı Satın Alırken Kodları Değiştirme Yetkiniz Varsa !! Dilediğiniz Idare Kodlarını Kendini Belirleyebiliyorsanız Son Çıkan Mesaj Izleme Yazılımı Demektir. Bir Çok Sitede Bu Konuyla Alakalı Yazılım Bulmanız Mümkündür, Fakat Bu Kadar Detaylı Bilgi Hiç Bir Sitede Bulamazsınız, Çünkü Sitemizde İşini Ve Ne Sattığınız Bilen Prof Bir Kadro İle Hizmet Vermekteyiz.

Mesaj Izleme Yazılımını Yükledigim Telefonun İçindeki Kanal Degistiginde, Yazılım Çalısmaya Devamı Edermi?

Mesaj Izleme Yazılımı Satın Aldığınızda Üstünde Eksra Olarak Sim Kart Izleme Yazılımıda Gelmektedir. Sim Kart Izleme Yazılımı Sms Takibi Yaptığınız Telefonun Üzerindeki Kanal Değistiginde, Size Otomatik Olarak Hattın Değistirildigini Belirten Bir Kısa Mesaj Atmasını Saglar. Bu Şekilde Telefona Takılan Bütün Hatların Numaralarınıda Öğrenebilirsiniz. Izleme Ettiginiz Şahsın İkinci Bir Hattı Olup Olmadığınıda Öğrenmiş Olursunuz.

Mesaj Izleme Yazılımını Yüklediğim Telefon Arızalanırsa Yazılım Boşa mı Gidecek?

Mesaj Izleme Yazılımını Yüklediğiniz Telefon Arızalanması Durumunda Telefon Tamir Edilemiyecek Vaziyette İse Yepyeni Bir Telefon İçin Bedava Yazılım Istek Edebilirsiniz. Bedava Yepyeni Yazılım Isteği Süresi Yazılımı Satın Aldığınız Tarihden İtibaren 1 Sene Geçerlidir .

Diğer Resimleri Eklenmemiş

Kapıda Ödeme
Banka Havalesi

Yorum Eklenmemiş.
Lütfen Bir İsim Giriniz.
Yorumunuzu veya Düşüncenizi Ekleyin
  Adınız
     Ürün hakkında Yorumunuz
 
  Değerlendirme
  Doğrula
85215
Resmi DoğrulaGeçersiz format.
   
 

Nokia Pro Telefon Dinleme
Fiyatı : 1,400 TL
İphone 6 & İphone 6s Telefon Dinleme Programı
Fiyatı : 2,250 TL
Samsung Galaxy Ace Casus Telefon
Fiyatı : 1,400 TL
Nokia E72 Casus Telefon
Fiyatı : 950 TL
Galaxy S3 Mini Casus Telefon Hazır
Fiyatı : 2,000 TL
Nokia C7 Casus Telefon
Fiyatı : 950 TL
Telefon Dinleme,Telefon Dinleme Cihazı,Casus Telefon
Bütün hakları Maxi Yazılım tarafından saklıdır-Ortam Dinleme Cihazları Satış Sitesi- Reklam Linki:

Neden Casus Telefon Almalıyım?

Casus telefonlar olarak ile bir kaç dk profesyonel cep telefonu dinleme yapabilirsiniz.Bu programlama o kadar güçlü ki hedef kişinin sadece telefonu dinlemek ile kalmıyorsunu aynı zamanda programın üst versiyonlarında yer tespiti,msj kayıtları,hedef kişi ne zaman konuşursa konuşsun konuşma bildirimi,Msn kayıtlar ve bulunduğu ortamdaki bütün sesleri kayıt gibi bir çok kapsamlı özelliği ile bir çok gerçek ortaya çıkmaktadır.

Cep telefonu dinleme yazılımlarını Ülkemizde en çok şehir dışına genç yaşta üniversite okumaya gönderdikleri çocuklarının kötü arkadaşlık ve çevre edinmesi önlemek isteyen aileler tercih etmektedir.Yapılan araştırmalar bir insanın hayatında en büyük hayat ve yanlık kararkları genç yaşlarda verdiğini ortaya koymuştur.Bunun farkında olan bilinçli aileler bu yazılımı kullarak çucuklarının genç yaşta düşebilceği hataları onlar farkına varmadan varıyor ve çocuklarını koruma altına almış alıyor.

Yeni evlenicek çiftlerinde yoğun olarak kullandığı casus cep telefonları özellikle çiftlerin akıllarındaki ufak kuşku,şüpe kırıntılarından kurtararak hayatını bir ömür boyu geçirebilceiği insanı %100 tanımasının kesin ve garantili bir yolu olarak kullanıyorlar. Firma sahiplerinin’de sürekli olarak sipariş ettiği cep telefonu yazılım programları ile firma sahipleri ileride şirketlerinde üst düzey konumlara getirebilceği personeli yakından tanıması ve güvenmesi için mükenmel bir yol olarak bilinmektedir.

Aldığım Casus telefon yazılımı nasıl yüklenir?

Almış olduğunuz telefon dinleme yazılımını isterseniz ofisimizde yükleme yapabilir veya deneme yapabilceğiniz gibi şehir dışında olan müşterilerimiz için Kargo ile teslim ettiğimiz casus telefonlar 1 gün içinde kendi belirlediğiniz adrese teslim edilmiş oluyor. Bulunduğunuz İle Göre Teslimat Süresi 8 Saat ile 48 Saat Arasında Değişmektedir. Yurtdışı Teslimat Süreleri İçin Lütfen İletişim Kurunuz.
Hafıza Kartı İle Casus Yazılım Yükleme
Telefonlarınızda bulunan Micro Sdd kartlar yardımı ile casus telefon yazılımları çok ısa bir süre içinde telefonlarınıza entegre edilmektedir.Dilerseniz şehir dışında iseniz sadece size bir Micro sdd kart sayesinde netword sistemlerimizden uzaktan bağlanarak telefonuzu profesyonel bir dinleme cihazına dönüştürebilirsiniz.Tek Yapmanız Gereken Hafıza Kartını Hedef Telefona Takıp Casus Yazılımı Yüklemek.Usb Kablo İle Telefon Dinleme Programının Kurulumu Usb kablo ile telefonuza yüklenen yazılımın entegre aşaması biraz daha uzun sürmektedir.Satışımızda bulunan casus telefon yazılımlarının hepsi 2012 versiyon olduğundan dolayı yüksek oranlarda yer kaplamakta ve telefonlarda %100 gizli olarak çalışmaktadır.Bu sebeple casus yazılım yüklenen telefonda gizli bir şekilde çalıştığından programı telefonda gizleme işlemleri 30 dk kadar sürmektedir.Casus Cep Telefonu Yazılımları Hedef Kişinin Cep Telefonuna Yüklenen Bir Takip Yazılımıdır. Bu Yazılımlar Sayesinde Yazılımı Yüklediğiniz Kişinin Telefonu Size Dedektiflik Yapmaya Başlar. Casus Yazılımın Genel Özelliklerinden Kısaca Bahsedecek Olursak, Yazılımının Yüklendiği Telefondan Alınan Ve Gönderilen Bütün Mesajların, Arama Kayıtlarının Gizlice Sms İle Sizin Cep Telefonunuza Bildirir. Telefonun Bulunduğu Yeri Mesafe Sınırı Olmaksızın Dinleyebilir Telefona Gelen Ve Giden Aramaların Arasına Dahil Olarak Görüşmeleri Dinleyebilirsiniz.

Görüşmeleri Dilerseniz Kendi Mail Adresinize Yönlendirip Akşam Evinize Döndüğünüzde Rahat Bir Şekilde Bilgisayarınızın Başına Geçip Mail Adresinizden Dinleyebilirsiniz . Ayrıca Kusursuz İşleyen Ortamdaki Sesleri Kayıt Etme Modülü Sayesinde Kayıt Altına Alınan Ortam Seslerini Mail Adresinizden Dinleyebilmenizde Mümkün. Arama Kayıt Bildirimi Özelliği İle Gelen Ve Giden Aramaların Bilgileri Ve Numaraları Sizin Cep Telefonunuza Bildirilir. Kapalı Dinleme Adlı Ek Bir Yazılım Satın alarak Hedef Telefon Kapatılsa Dahi Bulunduğu Ortamı Dinlemenize Olanak Sağlar.Bu Harika Tüm Özellikler Symbian İşletim Sistemi Bulunan Bir Çok Telefon Modelinde Tam Uyumludur.

telefon takip programı,casus yazılım,telefon takip programı android ücretsiz,casus yazılım indir,ücretsiz telefon takip programı,telefondan bedava casus telefon yazılımı,cep telefonu takip etme programı indir bedava,dinleme,ücretsiz casus yazılım,telefon takip programı bedava,dinleme programi,telefondan yer tespiti,cep telefonu dinleme,telefon casus yazılım ücretsiz,ücretsiz telefon dinleme programları,whatsapp takip programı,takip programı,telefondan telefona bağlanma,whatsapp takip,telefon yer tespiti ,telefon takip programı android ücretsiz,cep telefonu takip programı,android casus yazılım ücretsiz,telefon izleme program,telefondan telefona baglanma yer tespiti.telefon dinleme programı ücretsiz,whatsapp casus,telefon yer tespiti,whatsapp dinleme,yer bulma programı,iphone dinleme,gps yer bulma,mobil takip programı,telefon casus,telefon turkcell,cep telefonu takibi nasıl yapılır,türkcel telefon,telefonlar turkcell,telefon ne amaçla kullanılır,turkcell telefon kayıtları,telefondan yer tespit etme programı,turkcell gelen mesajları görme,telefonun yerini öğrenme,telefon casus yazılım temizleme,samsung programları,cep telefonu casus yazılım nasıl anlaşılır,cep telefonu gps takip,general mobile program,telefonla yer bulma programı,cep telefon rehberi cep telefonu arama programı,casus yazılım bulma,ücretsiz programlar,telefonda casus yazılım nasıl silinir,telefonla birinin yerini bulma,turkcell telefonları telefon takip programı android,cep telefonundan kişinin yerini bulma,facebook programi cepten yer tespiti,samsung e7 ikinci el,whatsapp kimle konuşuyor telefonda casus program nasıl anlaşılır,telefon rehberindeki isimler gps den telefon takibi,samsung takip etme,casus yazılım bulma programı telefon numarasından sinyal takibi,cep telefonu yazılımları,telefonda casus yazılım nasıl anlaşılır,telefon sinyali takip etme,telefonun

 
Telefon Dinleme Yazılımları satın almış olduğunuz telefonlara yüklenen cep telefonu takibi yapmak amacıyla 羹retilmiş özel bir yazılımdır Her model Telefon için ayrı bir telefon dinleme programı vardır ve bütün yazılımlar farklı özelliktedir.Burda en önemli olan nokta casus yazılımlar otomatik olarak kayıt yapar ve bütün kayıt yapılan bilgiler farklı bir sunucu üzerine aktararak izlemenizi ve takip etmenizi sağlayan küçük ama çok kullanışlı yazılımlardır.

Casus Yazılı m ürünlerinde Maxi Yazılı m internet üzerinde kısa bir araştırmadan sonra casus telefon hakkında satış yapan bir çok web site bulunmaktadır.Gezdiğiniz bir çok web sitenin sabit bir telefonu,Ofis adresi yoktur ve aradığ羸nız zaman devamlı tadilatiçinde bulunmaktadır.Maxi Yazılım olarak dünya standartları düzeyinde lisanlı ve garantili yazılımlar satmaktayız.Dileyen müşterilerimiz istanbul,izmir ve Ankara'da bulunan ofislerimizde ücretsiz olarak telefon dinleme yazılımları görebiliyor ve test edebiliyor.Maxi yazılım'dan aldığınız tüm telefon dinleme programları eğitim desteği verilmektedir.Almış olduğunuz yazılı mlar yerinde kurulum ve eğitim desteğ i vardır.Yazılımlarımız  direk üreticiden son kullanıcıya ulaştrmamız sonucu, düşük kar payı sayesinde en düşük fiyat üzerinden son kullanıcı ya satışını yapmaktayız. Sponsor:Maxi Yazilim-profesyonelseo-ilaçlama