Telefon Dinleme

Hedef telefona yüklenen Casus Yazılımın Özellikleri arasında bulunan Telefon dinleme özelliği ile Eşinizi,Çocuğunuzu veya İşyerinizdeki çalışanları 7/24 dinleyebilirsiniz.Telefon Dinleme Programı Full Edition 2013 Versiyonu İle Amerika SSC Lisansıyla satılmaktadır!!Program Full otomatik çalışmatadır.Yapılan bütün telefon görüşmlerini anlık dinyebilceğiniz aynı zamanda programı otomatik konuşmları kayıt altına almaktadır.

Kredi Kartı 12 Ay T...

Mesaj Takip

Sms Takip Yazılımı Lisanslı Bir Yazılımdır, Sms Takip Yazılımını Yüklemeniz İçin, Yüklenecek Telefonun Seri Numarası Yani İmei Numarası Gereklidir.Mesaj takip yazılımı ile Gelen ve Giden tüm mesajları otomatik olarak kayıt altına alabilir ve anlık olarak bütün mesajlardan bilgiliniz olur.

Yer Tespit

Casus telefon yazılımın bir diğer özelliği olan Yer Tespit paketi ile hedef kişinin anlık olarak yer bilgilerini öğrebilirsiniz.Google Maps üzerinden koordinat ve Mahalle,Cadde ve Sokak bilgileri olarak gönderilmektedir.Takip edilen casus telefonun bulunduğu bölgeyi size çok az yanılma payı ile nokta yer tespiti yaparak bulunduğu bölgeyi takip panelinizden görebilirsiniz.

Dinleme Cihazı

Dinleme cihazı ürünleri toptan ve perakende satışları yapan Maxi yazılım gsm tabanlı dinleme cihazları veya telefon dinleme programları türkiye distribütörü olarak hizmet vermektedir.Satışta bulunan bütün ürünlerimiz %100 garantili ve eğitim desteği vardır.Dinleme CihazlarımızınHepsi ulusan kanallarda(Kanal D,Show Tv) Firma Genel Müdürlerimiz ile beraber denenmiştir!!

Nokia Full Paket Casus Yazılım
Ürün Kodu
:
2006
 
Liste Fiyatı
:
1000.00 TL + KDV
 
Satış Fiyatı
:
1000 TL + KDV
 
KDV Dahil Fiyatı
:
1180 TL
  Havale İle (KDV dahil) : 1180 TL
 
 

 

Tüm Android işlemcili telefonlara uyumlu olan Full Paket Omni Edition yazılımını kredi kartı ile 12 ay taksit imkanı ile satın alabilirsiniz.Bu program ile ile takip etmek istediğiniz hedef kişinin Nokia telefonuna yüklediğiniz zamanda gelen ve giden tüm telefon görüşmlerini,mesajlar hepisi otomatik olarak kayıt edilir.Telefonda bulunan  (GPS) özelliği ile hedef kişi nerde olursa olsun anlık olarak yerini bilgisayarınızdan google maps üzerinde takip edip bulabiliyorsunuz

 

Aynı zamanda  Nokia Android işlemcili telefonlarda bulunan Nokia messenger,skpype ve whatapp uygulamalarından her birini takip edebilir,telefonu kullanan kişinin telefon üzerinden girmüş olduğu tüm internet sitelerini takip edebiliyorsunuz.Omni Edition ayrıca ortam dinleme özelliği vardır.Telefon dinleme programı'nın yüklü olduğu telefonda gün boyunca nerde olursa olsun bulunduğu tüm ortamlardaki sesleri uzaktan takip edebiliyorsunuz.Size gelen sms içeriğinde kişinin görüşme yaptığı kişinin numarası, rehberde kayıtlı ise adı ve soyadı yer alacaktır.

 

Telefon dinleme özelliğini aktif edebilmek için yazılım yüklü olduğu telefonu uzaktan aramanız yeterli olucaktır.Hedef telefon ile yapılan görüşmeye otomatik olarak bağlarak iki kişi arasında yapılan görüşmeye katılabiliyorsunuz 

Ortam dinleme özelliği ise tıpkı telefon dinleme özelliği gibi çalışmaktadır, hedef telefona tanımladığınız kendi numaranız ile arama yaptığınızda hedef telefon sizin numaranızı tanıyacak ve otomatik olarak cevap verecektir.

 

Nokia telefon dinleme programı 1yıl boyunca lisans hakkı ile satılmaktadır.İsteyen müşterilerimiz Maxi yazılım ofislerinde ücretisiz olarak programın nasıl çalıştığını deneyebilirler.Programı satın almış müşterilermize yerinde kurulum ve eğitim desteğimizde vardır.

 

SMS TAKİP YAZILIMI

Mesaj yada Sms Takip yazılım ile hedef telefona gelen ve giden tüm mesajların kayıtlarını görebilirsiniz.Casus yazılım yüklü olduğu telefon ile ne zaman bir kısa mesaj gelir yada mesaj atılırsa gönderilen mesajın bir kopyasıda size gelicektir.Ayırca programın 2013 versiyonu ile yazılım full otomatik çalışır ve gelen ve giden tüm mesajları şifresini sadece sizin bildiğiniz bir panelde saklar..

Multi Medya Mesaj Takibi Özelliği

Telefon dinleme programının 2013 lisanslı versiyonu ile hedef telefonda çekilmiş olan tüm resimleri ve başkalarından hedef telefona gelen tüm resimleri uzaktan takip edebiliyorsunuz.Mms takip özelliği ile alınan ve gönderilen tüm mesajların birer kopyasını size gönderirken hedef telefonun gelen ve giden kutusunda asla yer almaz.

Arama Kayıtları Takibi

Programın sahip olduğu arama arşivi bölümünde 1 ay boyunca yapılmış olan tüm telefon görüşme kayıtları takip edilmektedir.Gelen ve giden tüm görüşmleri ayrıca çift taraflı gelen tüm görüşmleri takip edebilirsiniz.Hedef kişi 3 gün önce kimle nerde ne konuşmuş bu soruların cevaplarını öğrenebilirsiniz.

Arama Bildirim Özelliği

Arama bildirim özelliği ile casus telefona ne zaman bir çağrı veya arama geldiğinde sizlere kısa mesaj ile hedef telefonda yapılcak olan bir telefon görüşmesinin haberi gelmektedir.Bu özellik ile anlık olarak hedef kişinin yapmış olduğu telefon görüşmlerini canlı olarak dinleyebiliyorsunuz.

E-Posta Takibi

E-Posta takibi özelliği ile telefon dinleme yazılımının yüklü olduğu telefonda alınan veya gönderilen tüm e-mailleri takip edebiliyorsunuz.Örnek olarak hedef telefona bir mail geldiğini zaman gelen E-posta'nın konu başlığı ve içeriği ile birlikte kopyalanır ve E-posta arşivine yollanır.Sizin tek yapmanız gereken bilgisayarınızdan size ait olan panelden bağlanarak e-posta arşivine bakmanız yeterli olucaktır.

Şebeke Bilgileri

Bu özellik ile hedef kişinin bulunduğu bölgelerdeki baz istayonu bilgilerini hedef kişinin bu baz istayonuna ne kadar uzaklıkta olduğunu öğrenebiliyorsunuz.Eğer hedef kişinin kullanmış olduğu telefonda Gps özelliği mevcut değil ise  gps bilgisinin alınamadığı durumlarda kullanarak kişinin semt bilgisini öğrenebilirsiniz.

Gps Lokasyon Takip Özelliği

Gps takip özelliği le hedef kişi nerde olursa olsun anlık olarak Google Maps üzerinde yerini tespit edebiliyorsunuz.Programın 2012 versiyonuna göre yeni çıkan sürümünde artık 5 metre hata payı olmadan nokta atışı olarak yerini tespit edebilir.Gün boyunca nereden nereye gittiğini görebilirsiniz.

Ortam Dinleme Özelliği

Ortam dinleme özelliği ile yazılımn yüklü olduğu teleofn nerde olursa olsun bulunduğu tüm ortamladaki sesleri kayıt edebiliyorsunuz.Hedef telefonu kendi telefonunuzdan aradığınızda Hedef telefon üzerinde hiçbir uyarı olmadan aramanız otomatik cevaplanır ve telefonun mikrofonu ile etraftaki tüm sesleri size iletir.

Sim Kart Takip Özelliği

Telefonun yeni özellikleri arasında bulunan sim kart değişiklik bilgisi ile hedef kişi yazılımın yüklü olduğu telefonda sim kart değişikliği yapması durumunda bile program uzaktan kontrol edilen telefona sim kart değişikliği bilgi vermektedir.SIM kart değiştirilse bile hiçbir özellik devre dışı kalmamış olacaktır. Ayrıca bu özellik sayesinde takip etmekte olduğunuz kişinin ikinci bir sim kartı varsa bu konuda bilgi edinmenizi sağlayacaktır.

 

Telefon Dinleme Özelliği

Telefon dinleme özelliği le hedef telefonda yapılmış olan tüm telefon görüşmlerini otomatik olarak kayıt edebilir veya tüm telefon görüşmelerini anlık olarak takip edebilirsiniz.Önceden belirlediğiniz yönetici telefona, hedef telefondan herhangi bir numara arandığında size gelen bir SMS ile görüşme yapıldığını anlarsınız. Bilgi SMS'ini aldıktan sonra hedef telefonu aradığınızda yapılan iki görüşmenin arasına girerek canlı olarak dinleyebilirsiniz.

Telefon Rehberi Kayıtlarının Takibi

Hedef telefonda bulununa tüm kayıtlı kişi dosyasını uzaktan takip edebiliyor Telefon rehberine eklenen kişileri anlık olarak görebiliyor ve telefon numarasını ulaşabiliyorsunuz

İnternet Erişimi Kayıtlarının Takibi

Hedef telefonda yapılmış olan tüm telefon görüşmelerini kayıt edebilirsiniz.Hedef kişi gün boyunca hangi siteye girmiş neler yapmış bunları görebiliyorsunuz.

Uzaktan Kapatıp Açma

Herhangi bir nedenden dolayı hedef telefonu kapatıp açma istediğinizde, kendi telefonunuzda hedef telefona bir adet kısa mesaj gönderebilirsiniz. Gönderdiğiniz mesaj hedef telefonda gözükmeyecek ve PIN kodu olsa dahi sorunsuzca kapanıp yeniden açılacaktır.


Telefondan Telefona Aktarım Özelliği

Almış olduğunuz Nokia Casus telefon yazılımı Lisanlı olarak kredi kartı ile 12 ay eşit taksit imkanı ile satın alabiliyorsunuz.Yazılımı 1 sene boyunca istemiş olduğunuz farklı bir android işlemcili telefona yükleyebilirsiniz.

Durum Bilgisi

Casus Yazılım özelliklerinin hangisinin aktif hangisinin kullanılabilir olduğunu takip edebiliyorsunuz.Hedef telefon üzerinde bulunan takip yazılımınızın hangi özelliklerini kapalı veya açık olduğunu öğrenmenizi sağlar.Maxi Yazılım güvencesi ile satın alabilceğiniz nokia telefon dinleme programını kredi kartı ile 12 ay takist ile satın alabiliyorsunuz.İsteyen müşterilerimiz İstanbul'da bulunan ofislerimizde ücretsiz olarak programı test edip nasıl çalıştığını görebilirler.

Diğer Resimleri Eklenmemiş

Kapıda Ödeme
Banka Havalesi

Yorum Eklenmemiş.
Lütfen Bir İsim Giriniz.
Yorumunuzu veya Düşüncenizi Ekleyin
  Adınız
     Ürün hakkında Yorumunuz
 
  Değerlendirme
  Doğrula
58866
Resmi DoğrulaGeçersiz format.
   
 

İphone 5 Özel Casus Yazılım
Fiyatı : 1,700 TL
Nokia 700 Casus Telefon(Hazır)
Fiyatı : 1,300 TL
Samsung Sms Takip Programı
Fiyatı : 450 TL
Nokia C7 Casus Telefon
Fiyatı : 950 TL
Samsung Galaxy S3 Telefon Dinleme
Fiyatı : 2,500 TL
Nokia E72 Casus Telefon
Fiyatı : 950 TL
Telefon Dinleme,Telefon Dinleme Cihazı,Casus Telefon
Bütün hakları Maxi Yazılım tarafından saklıdır-Ortam Dinleme Cihazları Satış Sitesi- Reklam Linki:

Neden Casus Telefon Almalıyım?

Casus telefonlar olarak ile bir kaç dk profesyonel cep telefonu dinleme yapabilirsiniz.Bu programlama o kadar güçlü ki hedef kişinin sadece telefonu dinlemek ile kalmıyorsunu aynı zamanda programın üst versiyonlarında yer tespiti,msj kayıtları,hedef kişi ne zaman konuşursa konuşsun konuşma bildirimi,Msn kayıtlar ve bulunduğu ortamdaki bütün sesleri kayıt gibi bir çok kapsamlı özelliği ile bir çok gerçek ortaya çıkmaktadır.

Cep telefonu dinleme yazılımlarını Ülkemizde en çok şehir dışına genç yaşta üniversite okumaya gönderdikleri çocuklarının kötü arkadaşlık ve çevre edinmesi önlemek isteyen aileler tercih etmektedir.Yapılan araştırmalar bir insanın hayatında en büyük hayat ve yanlık kararkları genç yaşlarda verdiğini ortaya koymuştur.Bunun farkında olan bilinçli aileler bu yazılımı kullarak çucuklarının genç yaşta düşebilceği hataları onlar farkına varmadan varıyor ve çocuklarını koruma altına almış alıyor.

Yeni evlenicek çiftlerinde yoğun olarak kullandığı casus cep telefonları özellikle çiftlerin akıllarındaki ufak kuşku,şüpe kırıntılarından kurtararak hayatını bir ömür boyu geçirebilceiği insanı %100 tanımasının kesin ve garantili bir yolu olarak kullanıyorlar. Firma sahiplerinin’de sürekli olarak sipariş ettiği cep telefonu yazılım programları ile firma sahipleri ileride şirketlerinde üst düzey konumlara getirebilceği personeli yakından tanıması ve güvenmesi için mükenmel bir yol olarak bilinmektedir.

Aldığım Casus telefon yazılımı nasıl yüklenir?

Almış olduğunuz telefon dinleme yazılımını isterseniz ofisimizde yükleme yapabilir veya deneme yapabilceğiniz gibi şehir dışında olan müşterilerimiz için Kargo ile teslim ettiğimiz casus telefonlar 1 gün içinde kendi belirlediğiniz adrese teslim edilmiş oluyor. Bulunduğunuz İle Göre Teslimat Süresi 8 Saat ile 48 Saat Arasında Değişmektedir. Yurtdışı Teslimat Süreleri İçin Lütfen İletişim Kurunuz.
Hafıza Kartı İle Casus Yazılım Yükleme
Telefonlarınızda bulunan Micro Sdd kartlar yardımı ile casus telefon yazılımları çok ısa bir süre içinde telefonlarınıza entegre edilmektedir.Dilerseniz şehir dışında iseniz sadece size bir Micro sdd kart sayesinde netword sistemlerimizden uzaktan bağlanarak telefonuzu profesyonel bir dinleme cihazına dönüştürebilirsiniz.Tek Yapmanız Gereken Hafıza Kartını Hedef Telefona Takıp Casus Yazılımı Yüklemek.Usb Kablo İle Telefon Dinleme Programının Kurulumu Usb kablo ile telefonuza yüklenen yazılımın entegre aşaması biraz daha uzun sürmektedir.Satışımızda bulunan casus telefon yazılımlarının hepsi 2012 versiyon olduğundan dolayı yüksek oranlarda yer kaplamakta ve telefonlarda %100 gizli olarak çalışmaktadır.Bu sebeple casus yazılım yüklenen telefonda gizli bir şekilde çalıştığından programı telefonda gizleme işlemleri 30 dk kadar sürmektedir.Casus Cep Telefonu Yazılımları Hedef Kişinin Cep Telefonuna Yüklenen Bir Takip Yazılımıdır. Bu Yazılımlar Sayesinde Yazılımı Yüklediğiniz Kişinin Telefonu Size Dedektiflik Yapmaya Başlar. Casus Yazılımın Genel Özelliklerinden Kısaca Bahsedecek Olursak, Yazılımının Yüklendiği Telefondan Alınan Ve Gönderilen Bütün Mesajların, Arama Kayıtlarının Gizlice Sms İle Sizin Cep Telefonunuza Bildirir. Telefonun Bulunduğu Yeri Mesafe Sınırı Olmaksızın Dinleyebilir Telefona Gelen Ve Giden Aramaların Arasına Dahil Olarak Görüşmeleri Dinleyebilirsiniz.

Görüşmeleri Dilerseniz Kendi Mail Adresinize Yönlendirip Akşam Evinize Döndüğünüzde Rahat Bir Şekilde Bilgisayarınızın Başına Geçip Mail Adresinizden Dinleyebilirsiniz . Ayrıca Kusursuz İşleyen Ortamdaki Sesleri Kayıt Etme Modülü Sayesinde Kayıt Altına Alınan Ortam Seslerini Mail Adresinizden Dinleyebilmenizde Mümkün. Arama Kayıt Bildirimi Özelliği İle Gelen Ve Giden Aramaların Bilgileri Ve Numaraları Sizin Cep Telefonunuza Bildirilir. Kapalı Dinleme Adlı Ek Bir Yazılım Satın alarak Hedef Telefon Kapatılsa Dahi Bulunduğu Ortamı Dinlemenize Olanak Sağlar.Bu Harika Tüm Özellikler Symbian İşletim Sistemi Bulunan Bir Çok Telefon Modelinde Tam Uyumludur.

telefon takip programı,casus yazılım,telefon takip programı android ücretsiz,casus yazılım indir,ücretsiz telefon takip programı,telefondan bedava casus telefon yazılımı,cep telefonu takip etme programı indir bedava,dinleme,ücretsiz casus yazılım,telefon takip programı bedava,dinleme programi,telefondan yer tespiti,cep telefonu dinleme,telefon casus yazılım ücretsiz,ücretsiz telefon dinleme programları,whatsapp takip programı,takip programı,telefondan telefona bağlanma,whatsapp takip,telefon yer tespiti ,telefon takip programı android ücretsiz,cep telefonu takip programı,android casus yazılım ücretsiz,telefon izleme program,telefondan telefona baglanma yer tespiti.telefon dinleme programı ücretsiz,whatsapp casus,telefon yer tespiti,whatsapp dinleme,yer bulma programı,iphone dinleme,gps yer bulma,mobil takip programı,telefon casus,telefon turkcell,cep telefonu takibi nasıl yapılır,türkcel telefon,telefonlar turkcell,telefon ne amaçla kullanılır,turkcell telefon kayıtları,telefondan yer tespit etme programı,turkcell gelen mesajları görme,telefonun yerini öğrenme,telefon casus yazılım temizleme,samsung programları,cep telefonu casus yazılım nasıl anlaşılır,cep telefonu gps takip,general mobile program,telefonla yer bulma programı,cep telefon rehberi cep telefonu arama programı,casus yazılım bulma,ücretsiz programlar,telefonda casus yazılım nasıl silinir,telefonla birinin yerini bulma,turkcell telefonları telefon takip programı android,cep telefonundan kişinin yerini bulma,facebook programi cepten yer tespiti,samsung e7 ikinci el,whatsapp kimle konuşuyor telefonda casus program nasıl anlaşılır,telefon rehberindeki isimler gps den telefon takibi,samsung takip etme,casus yazılım bulma programı telefon numarasından sinyal takibi,cep telefonu yazılımları,telefonda casus yazılım nasıl anlaşılır,telefon sinyali takip etme,telefonun

 
Telefon Dinleme Yazılımları satın almış olduğunuz telefonlara yüklenen cep telefonu takibi yapmak amacıyla 羹retilmiş özel bir yazılımdır Her model Telefon için ayrı bir telefon dinleme programı vardır ve bütün yazılımlar farklı özelliktedir.Burda en önemli olan nokta casus yazılımlar otomatik olarak kayıt yapar ve bütün kayıt yapılan bilgiler farklı bir sunucu üzerine aktararak izlemenizi ve takip etmenizi sağlayan küçük ama çok kullanışlı yazılımlardır.

Casus Yazılı m ürünlerinde Maxi Yazılı m internet üzerinde kısa bir araştırmadan sonra casus telefon hakkında satış yapan bir çok web site bulunmaktadır.Gezdiğiniz bir çok web sitenin sabit bir telefonu,Ofis adresi yoktur ve aradığ羸nız zaman devamlı tadilatiçinde bulunmaktadır.Maxi Yazılım olarak dünya standartları düzeyinde lisanlı ve garantili yazılımlar satmaktayız.Dileyen müşterilerimiz istanbul,izmir ve Ankara'da bulunan ofislerimizde ücretsiz olarak telefon dinleme yazılımları görebiliyor ve test edebiliyor.Maxi yazılım'dan aldığınız tüm telefon dinleme programları eğitim desteği verilmektedir.Almış olduğunuz yazılı mlar yerinde kurulum ve eğitim desteğ i vardır.Yazılımlarımız  direk üreticiden son kullanıcıya ulaştrmamız sonucu, düşük kar payı sayesinde en düşük fiyat üzerinden son kullanıcı ya satışını yapmaktayız. Sponsor:Maxi Yazilim-profesyonelseo-ilaçlama