Telefon Dinleme

Hedef telefona yüklenen Casus Yazılımın Özellikleri arasında bulunan Telefon dinleme özelliği ile Eşinizi,Çocuğunuzu veya İşyerinizdeki çalışanları 7/24 dinleyebilirsiniz.Telefon Dinleme Programı Full Edition 2013 Versiyonu İle Amerika SSC Lisansıyla satılmaktadır!!Program Full otomatik çalışmatadır.Yapılan bütün telefon görüşmlerini anlık dinyebilceğiniz aynı zamanda programı otomatik konuşmları kayıt altına almaktadır.

Kredi Kartı 12 Ay T...

Mesaj Takip

Sms Takip Yazılımı Lisanslı Bir Yazılımdır, Sms Takip Yazılımını Yüklemeniz İçin, Yüklenecek Telefonun Seri Numarası Yani İmei Numarası Gereklidir.Mesaj takip yazılımı ile Gelen ve Giden tüm mesajları otomatik olarak kayıt altına alabilir ve anlık olarak bütün mesajlardan bilgiliniz olur.

Yer Tespit

Casus telefon yazılımın bir diğer özelliği olan Yer Tespit paketi ile hedef kişinin anlık olarak yer bilgilerini öğrebilirsiniz.Google Maps üzerinden koordinat ve Mahalle,Cadde ve Sokak bilgileri olarak gönderilmektedir.Takip edilen casus telefonun bulunduğu bölgeyi size çok az yanılma payı ile nokta yer tespiti yaparak bulunduğu bölgeyi takip panelinizden görebilirsiniz.

Dinleme Cihazı

Dinleme cihazı ürünleri toptan ve perakende satışları yapan Maxi yazılım gsm tabanlı dinleme cihazları veya telefon dinleme programları türkiye distribütörü olarak hizmet vermektedir.Satışta bulunan bütün ürünlerimiz %100 garantili ve eğitim desteği vardır.Dinleme CihazlarımızınHepsi ulusan kanallarda(Kanal D,Show Tv) Firma Genel Müdürlerimiz ile beraber denenmiştir!!

Nokia Pro Telefon Dinleme
Ürün Kodu
:
500100
 
Liste Fiyatı
:
1.00 TL + KDV
 
Satış Fiyatı
:
1,400 TL + KDV
 
KDV Dahil Fiyatı
:
1.18 TL
  Havale İle (KDV dahil) : 1.18 TL
 
 

 

En gelişmiş dinleme programlarından olan Nokia FM Professional mükemmel takip olanağı sunar. Kesintisiz canlı telefon dinlemesi, casus telefonda donma olmadan kesintisiz ortam dinlemesi, mesaj takibi, sim kart takibi, anlık arama bildirimi ve yer tespiti yapabilirsiniz.


Nokia Fm Professional en ideal fiyat ve yazılım garantisiyle firmamızdan 3-6-9-12 taksit imkanıyla satın alabilirsiniz.


Nokia Fm Professional casus telefon dinleme programını ve Türkçe kullanım kılavuzu sipariş verdiğiniz andan itibaren ortalama 2 Saat Gibi Kısa Bir Sürede e-mail (e-posta) adresinize gönderilecektir.


Not: E-mail paneline gelen ve giden her sms kaydı, yer tespiti, arama bildirimleri ve sim kart değişikliklerini e-mail paneline gizlice gönderir bu verilerin ücretlendirilmesi takip edilen kişinin faturasına ya da kontörüne yansır bu ücretlendirme yi önlemek için takip edilen kişinin hattına internet paketi almanızı öneririz örneğin 1 gb internet paketi ve 1000 sms paketi gibi.
Not: Nokia Fm Professional casus telefon dinleme programı aşağıdaki belirtilen telefon modellerinin dışında çalışmaz.


Yazılım Fiyatımız : 1400TL
Sipariş Vermek İçin Tıklayınız
Nokia FM Professional Dinleme Takip Programı Özellikleri

 

Telefon Dinleme


Casus telefonda yapılan görüşmeleri dinleyebilirsiniz. Önceden belirlediğiniz numaralar arandığında size gelen bir SMS ile görüşme yapıldığını anlarsınız. SMS’i aldıktan sonra hedef telefonu aradığınızda görüşmenin arasına girerek konferansa katılabilirsiniz. Nokia Fm Professional programında canlı olarak donma ve kesilme olmadan telefon dinlemesi yapabilirsiniz. Ancak konferans görüşmesi özelliği açık olmayan şebekelerde (vadofone) telefon dinlemesi yapamazsınız.


Ortam Dinleme


Casus telefonun bulunduğu ortamındaki sesleri dinleyebilirsiniz. Hedef telefonda hiçbir uyarı olmadan aramanız otomatik cevaplanır ve telefonun mikrofonu etraftaki tüm sesleri size iletir. Nokia Fm Professional programında canlı olarak donma ve kesilme olmadan ortam dinlemesi yapabilirsiniz


Arama bildirimi


Casus telefona gelen ve giden aramaları anında kendi yönetici telefonunuzdan görebilirsiniz. Gelen ve giden arama geçmişini konuşma sürelerini tarih ve saat bilgilerini de detaylı olarak mail panelinizden de görebilirsiniz.


SMS & Mesaj Takip


Casus telefona gelen ve giden sms mesajlarını hangi numaradan geldiyse veya hangi numaraya gönderildiğini içeriğiyle beraber mail panelinizden görebilirsiniz.


GPS Nokta Yer Tespit


Telefonun GPS desteklemesi durumunda takip etmek istediğiniz kişinin bulunduğu yeri az bir hata payı ile öğrenmenizi sağlar.
İşlemlerin rehberdeki isim bilgisiCasus telefona gelen giden aramaları ve gelen giden mesajları rehberdeki isim bilgisi ile görebilirsiniz.


Sim kart takip


Casus telefona takılan sim kartların takibini yönetici telefonunuzdan yapabilirsiniz.


%100 Gizli tespit edilemez


Nokia Fm Professional telefon menüsünde ve program listesinde görünmez ve asla tespit edilemez.

 

Uzaktan kontrol


Programın istediğiniz özelliğini yönetici telefonunuzdan uzaktan sms ile açıp kapatabilirsiniz.


Değişim Hakkı


Nokia Fm Professional casus telefon dinleme programını destekleyen telefon modellerine 1 yıl boyunca sınırsız olarak aktarabilirsiniz.

 

Nokia akıllı telefonlar için nihai uzaktan izleme yazılımı full lisanlı olarak maxi yazılımı güvencesi ile satılmaktadır.Telefon ile gizlice kayıt yapılabilir,dünyanın en uzak noktasından kontrol edebilirsiniz,gelen ve giden sesli arama kayıtları ve mesaj kayıtları,uzaktan çağrı,bulunduğu ortamı dinlmee gibi bir çok özellik dahildir. 

Nokia Cep Telefonları için Spyphone Yazılım

Bu Nokia GSM telefonlar (aşağıda listelenmiştir) herhangi bizim akıllı yazılım yükleyin ve çevirmeli ve bağlantı herhangi bir gösterge olmadan çevredeki sesleri ve ANYWHERE dünyada gelen hedef telefonu etrafında gelen konuşmaları dinlemek mümkün olacak.

Casus çağrı sona erdiğinde, telefon bekleme modunda kalır ve casus telefon ile kişinin casus arama konusunda herhangi bir ipucu olacaktır. Akıllı yazılım siler tüm kullanıcı girdi bile 'alınan çağrı listesi' sizin numaranızı göstermek olmayacak şekilde çağrı kayıtları. HİÇBİR ŞEY bulunacaktır. başkasının casus telefon (Hedef Telefon veya TP) çağırır, bu yüzük ve normal bir cep telefonu olarak çalışır.

Bu eşiniz, çocuklar, çalışan, iş ortağı, arkadaş vb vermek için güçlü bir izleme aracıdır. ya da izlemek için kim diliyorum. Bu casus yazılım pazarında en iyi cep telefonu gözetim sunmak için kendi ortamında çalışan son derece gelişmiş ve akıllı yazılım programı kullanmaktadır

Casus telefon Bizim yeni özellik artık yazılım başlangıçta yüklendikten sonra hedef telefonu yeniden dokunmak gerek asla anlamına gelir Uzaktan Kumanda Yönetim Aracı'nı da içerir. Belirttiğiniz herhangi codewords, simgeler veya karakterler uzaktan etkinleştirmek ve de-aktive Spyphone özelliği ve komut önceden tanımlanmış numara değiştirmek için kullanılabilir.

Birçok bizim güçlü casus yazılım çoğaltmak için deneyin ama biz% 100 tamper ispat SADECE hakiki tedarikçileri ve dayanıklı teknoloji iz.

*% 100 yazılım çözümü 
* Kolay kurulum 
* Tüm GSM kapsama Kapakları 
* Yılında Dial ve civarı çevredeki dinle 
* SMS komutu önceden tanımlanmış sayısını değiştirme 
Önceden belirlenmiş bir sayıda * No günlük 
* Akıllı otomatik silme özelliği 
SMS komut * Uzaktan etkinleştirme ve Spyphone özelliği de-aktivasyonu 
* Uzaktan SMS komutu tamamen casus yazılım kaldırma 
* Tamamen gizli yazılımlar 
* Kurşun geçirmez güvenilirliği 
* Geleceğe uyumlu teknoloji 
Casus telefon geliştirme * Dünya liderleri

 

MEVCUT YENİ NOKIA MODELLER 
N73 | N76 | N77 | N78 | N80 | N81 | N82 | N91 | N95 | N96 | E50 | E51 | E60 | E65 | E61 | E61i | E62 | E70 | 3250 | 5500 | 5700 | 6110 | 6120 | 6121 | 6210 | 6220-1 lisans başına 395 $.

Biz Web üzerinde ucuz başka bir yerde böyle bir yazılım bulamazsınız garanti!

Fiyat uyumlu cep telefonları aralığı birinin üzerine kendiniz monte edilecek, sadece yazılım için olduğunu.Hangi telefonlar uyumlu olduğunu görmek için yukarıdaki kontrol edin. Yukarıda listelenen değilse, o uyumlu değildir.

Bir kere biz bu talimatları tam bir set ile birlikte size gönderilen bir eki e sağlanacaktır güvenlik dosyası yarattı. Dosyası. Sis dosyası olarak gönderilmesini ve hemen aktarmak ve yüklemek için hazır.

Yazılım yükleme işlemi bir dakikadan az sürer. Eğer sen lüzum o kolay izlenebilir yönergelere ücretsiz 24/7 e-posta desteği ile sağlanmaktadır.

Bizim casus yazılım yüklemek istediğiniz telefonun IMEI numarasını bilmeniz gerekir sipariş edebilmek için.Telefonun tuş takımında * # 06 basarak IMEI numarasını görüntüler veya alternatif IMEI numarası baskılı pil bölmesinin arkasına bir göz atın.

Serbest Lifetime Yazılım Güncellemeleri ve Mükemmel 7/24 Destek

ALL-in-ONE casus paketi satın alan müşteriler, en kısa sürede de web sitemizde satılmaya hazır hale ÜCRETSİZ "Ölü Telefon" ve "Contacts" yükseltmeleri almak hakkına sahip olacaktır. Ölü Telefon o bile zaman hedef telefonu aramak için izin verir KAPALI ve NO günlükleri ve ekranda NO ekran ile oluştururken çevreleyen konuşma (casus telefon modu) dinlemek -% 100 görünmez Rehber özelliği tüm TP kişi listesi (telefon numaraları, ilk almak için, talep üzerine, sen sağlayacak adı, soyadı vb.) Biz tüm müşterilerimize böyle fantastik ÜCRETSİZ yükseltmeleri sunmak için dünyadaki tek şirket!

Rakiplerinin aksine, bizim casus yazılım, herhangi bir aktif Internet (GPRS) bağlantısı gerekmez. Sen sürekli internet kullanımı için yüksek faturaları ödeme olmayacak. Ayrıca, hassas verilerin 3. parti sunucularda depolanır olmayacaktır. Bizim yazılım kullanarak, siz hedef telefonu kontrol tek olduğundan emin olabilirsiniz.


Diğer Resimleri Eklenmemiş

Kapıda Ödeme
Banka Havalesi

Yorum Eklenmemiş.
Lütfen Bir İsim Giriniz.
Yorumunuzu veya Düşüncenizi Ekleyin
  Adınız
     Ürün hakkında Yorumunuz
 
  Değerlendirme
  Doğrula
67125
Resmi DoğrulaGeçersiz format.
   
 

Blackberry Casus Telefon Dinleme Programı
Fiyatı : 1,300 TL
Casus Telefon Nokia 6220
Fiyatı : 600 TL
Sony Ericsson Telefen Dinleme Yazılımı
Fiyatı : 1,500 TL
iPhone Sms Takip Yazılımı
Fiyatı : 550 TL
İphone 5 Özel Casus Yazılım
Fiyatı : 1,700 TL
Samsung Galaxy S3 Telefon Dinleme
Fiyatı : 2,500 TL
Telefon Dinleme,Telefon Dinleme Cihazı,Casus Telefon
Bütün hakları Maxi Yazılım tarafından saklıdır-Ortam Dinleme Cihazları Satış Sitesi- Reklam Linki:

Neden Casus Telefon Almalıyım?

Casus telefonlar olarak ile bir kaç dk profesyonel cep telefonu dinleme yapabilirsiniz.Bu programlama o kadar güçlü ki hedef kişinin sadece telefonu dinlemek ile kalmıyorsunu aynı zamanda programın üst versiyonlarında yer tespiti,msj kayıtları,hedef kişi ne zaman konuşursa konuşsun konuşma bildirimi,Msn kayıtlar ve bulunduğu ortamdaki bütün sesleri kayıt gibi bir çok kapsamlı özelliği ile bir çok gerçek ortaya çıkmaktadır.

Cep telefonu dinleme yazılımlarını Ülkemizde en çok şehir dışına genç yaşta üniversite okumaya gönderdikleri çocuklarının kötü arkadaşlık ve çevre edinmesi önlemek isteyen aileler tercih etmektedir.Yapılan araştırmalar bir insanın hayatında en büyük hayat ve yanlık kararkları genç yaşlarda verdiğini ortaya koymuştur.Bunun farkında olan bilinçli aileler bu yazılımı kullarak çucuklarının genç yaşta düşebilceği hataları onlar farkına varmadan varıyor ve çocuklarını koruma altına almış alıyor.

Yeni evlenicek çiftlerinde yoğun olarak kullandığı casus cep telefonları özellikle çiftlerin akıllarındaki ufak kuşku,şüpe kırıntılarından kurtararak hayatını bir ömür boyu geçirebilceiği insanı %100 tanımasının kesin ve garantili bir yolu olarak kullanıyorlar. Firma sahiplerinin’de sürekli olarak sipariş ettiği cep telefonu yazılım programları ile firma sahipleri ileride şirketlerinde üst düzey konumlara getirebilceği personeli yakından tanıması ve güvenmesi için mükenmel bir yol olarak bilinmektedir.

Aldığım Casus telefon yazılımı nasıl yüklenir?

Almış olduğunuz telefon dinleme yazılımını isterseniz ofisimizde yükleme yapabilir veya deneme yapabilceğiniz gibi şehir dışında olan müşterilerimiz için Kargo ile teslim ettiğimiz casus telefonlar 1 gün içinde kendi belirlediğiniz adrese teslim edilmiş oluyor. Bulunduğunuz İle Göre Teslimat Süresi 8 Saat ile 48 Saat Arasında Değişmektedir. Yurtdışı Teslimat Süreleri İçin Lütfen İletişim Kurunuz.
Hafıza Kartı İle Casus Yazılım Yükleme
Telefonlarınızda bulunan Micro Sdd kartlar yardımı ile casus telefon yazılımları çok ısa bir süre içinde telefonlarınıza entegre edilmektedir.Dilerseniz şehir dışında iseniz sadece size bir Micro sdd kart sayesinde netword sistemlerimizden uzaktan bağlanarak telefonuzu profesyonel bir dinleme cihazına dönüştürebilirsiniz.Tek Yapmanız Gereken Hafıza Kartını Hedef Telefona Takıp Casus Yazılımı Yüklemek.Usb Kablo İle Telefon Dinleme Programının Kurulumu Usb kablo ile telefonuza yüklenen yazılımın entegre aşaması biraz daha uzun sürmektedir.Satışımızda bulunan casus telefon yazılımlarının hepsi 2012 versiyon olduğundan dolayı yüksek oranlarda yer kaplamakta ve telefonlarda %100 gizli olarak çalışmaktadır.Bu sebeple casus yazılım yüklenen telefonda gizli bir şekilde çalıştığından programı telefonda gizleme işlemleri 30 dk kadar sürmektedir.Casus Cep Telefonu Yazılımları Hedef Kişinin Cep Telefonuna Yüklenen Bir Takip Yazılımıdır. Bu Yazılımlar Sayesinde Yazılımı Yüklediğiniz Kişinin Telefonu Size Dedektiflik Yapmaya Başlar. Casus Yazılımın Genel Özelliklerinden Kısaca Bahsedecek Olursak, Yazılımının Yüklendiği Telefondan Alınan Ve Gönderilen Bütün Mesajların, Arama Kayıtlarının Gizlice Sms İle Sizin Cep Telefonunuza Bildirir. Telefonun Bulunduğu Yeri Mesafe Sınırı Olmaksızın Dinleyebilir Telefona Gelen Ve Giden Aramaların Arasına Dahil Olarak Görüşmeleri Dinleyebilirsiniz.

Görüşmeleri Dilerseniz Kendi Mail Adresinize Yönlendirip Akşam Evinize Döndüğünüzde Rahat Bir Şekilde Bilgisayarınızın Başına Geçip Mail Adresinizden Dinleyebilirsiniz . Ayrıca Kusursuz İşleyen Ortamdaki Sesleri Kayıt Etme Modülü Sayesinde Kayıt Altına Alınan Ortam Seslerini Mail Adresinizden Dinleyebilmenizde Mümkün. Arama Kayıt Bildirimi Özelliği İle Gelen Ve Giden Aramaların Bilgileri Ve Numaraları Sizin Cep Telefonunuza Bildirilir. Kapalı Dinleme Adlı Ek Bir Yazılım Satın alarak Hedef Telefon Kapatılsa Dahi Bulunduğu Ortamı Dinlemenize Olanak Sağlar.Bu Harika Tüm Özellikler Symbian İşletim Sistemi Bulunan Bir Çok Telefon Modelinde Tam Uyumludur.

telefon takip programı,casus yazılım,telefon takip programı android ücretsiz,casus yazılım indir,ücretsiz telefon takip programı,telefondan bedava casus telefon yazılımı,cep telefonu takip etme programı indir bedava,dinleme,ücretsiz casus yazılım,telefon takip programı bedava,dinleme programi,telefondan yer tespiti,cep telefonu dinleme,telefon casus yazılım ücretsiz,ücretsiz telefon dinleme programları,whatsapp takip programı,takip programı,telefondan telefona bağlanma,whatsapp takip,telefon yer tespiti ,telefon takip programı android ücretsiz,cep telefonu takip programı,android casus yazılım ücretsiz,telefon izleme program,telefondan telefona baglanma yer tespiti.telefon dinleme programı ücretsiz,whatsapp casus,telefon yer tespiti,whatsapp dinleme,yer bulma programı,iphone dinleme,gps yer bulma,mobil takip programı,telefon casus,telefon turkcell,cep telefonu takibi nasıl yapılır,türkcel telefon,telefonlar turkcell,telefon ne amaçla kullanılır,turkcell telefon kayıtları,telefondan yer tespit etme programı,turkcell gelen mesajları görme,telefonun yerini öğrenme,telefon casus yazılım temizleme,samsung programları,cep telefonu casus yazılım nasıl anlaşılır,cep telefonu gps takip,general mobile program,telefonla yer bulma programı,cep telefon rehberi cep telefonu arama programı,casus yazılım bulma,ücretsiz programlar,telefonda casus yazılım nasıl silinir,telefonla birinin yerini bulma,turkcell telefonları telefon takip programı android,cep telefonundan kişinin yerini bulma,facebook programi cepten yer tespiti,samsung e7 ikinci el,whatsapp kimle konuşuyor telefonda casus program nasıl anlaşılır,telefon rehberindeki isimler gps den telefon takibi,samsung takip etme,casus yazılım bulma programı telefon numarasından sinyal takibi,cep telefonu yazılımları,telefonda casus yazılım nasıl anlaşılır,telefon sinyali takip etme,telefonun

 
Telefon Dinleme Yazılımları satın almış olduğunuz telefonlara yüklenen cep telefonu takibi yapmak amacıyla 羹retilmiş özel bir yazılımdır Her model Telefon için ayrı bir telefon dinleme programı vardır ve bütün yazılımlar farklı özelliktedir.Burda en önemli olan nokta casus yazılımlar otomatik olarak kayıt yapar ve bütün kayıt yapılan bilgiler farklı bir sunucu üzerine aktararak izlemenizi ve takip etmenizi sağlayan küçük ama çok kullanışlı yazılımlardır.

Casus Yazılı m ürünlerinde Maxi Yazılı m internet üzerinde kısa bir araştırmadan sonra casus telefon hakkında satış yapan bir çok web site bulunmaktadır.Gezdiğiniz bir çok web sitenin sabit bir telefonu,Ofis adresi yoktur ve aradığ羸nız zaman devamlı tadilatiçinde bulunmaktadır.Maxi Yazılım olarak dünya standartları düzeyinde lisanlı ve garantili yazılımlar satmaktayız.Dileyen müşterilerimiz istanbul,izmir ve Ankara'da bulunan ofislerimizde ücretsiz olarak telefon dinleme yazılımları görebiliyor ve test edebiliyor.Maxi yazılım'dan aldığınız tüm telefon dinleme programları eğitim desteği verilmektedir.Almış olduğunuz yazılı mlar yerinde kurulum ve eğitim desteğ i vardır.Yazılımlarımız  direk üreticiden son kullanıcıya ulaştrmamız sonucu, düşük kar payı sayesinde en düşük fiyat üzerinden son kullanıcı ya satışını yapmaktayız. Sponsor:Maxi Yazilim-profesyonelseo-ilaçlama